Prices not available
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December
Arrival
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Departure
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Days
{{r.bookingDays}}

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Wifi
BBQ allowed
Dogs
Washing machines
- Advertisement -
3 / 5 (17 votes

Val de l'Eyre

8, route de Minoy
33770, Salles (Gironde)
France

Val de l'Eyre is a campsite with 100 pitches in Salles (Gironde), France. Val de l'Eyre has wifi, a restaurant and an indoor pool. Dogs are allowed on this campsite. You can find several recreational activities on the campsite. There's a playground.

To wash your clothing there are washing machines available

Characteristics campsite

Recreation
Playground
Outdoor pool

Facilities
TV connection
Wifi
Cooking facilities
Snackbar
Restaurant
BBQ allowed

Qualifications
Dogs
Pitches with shade
Car free

Sanitary
Washing machines


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Erik
Dutch
Prachtige kampeerplek vlakbij de A63 snelweg. De receptie is uiterst gastvrij.
2 years ago

Priscilla
Dutch
Prachtige plekken voor campers. Het sanitair is verouderd, maar netjes. We hebben het zwembad en de eetruimte niet benut. Carrefour en Aldi zijn in de buurt.
2 years ago

Iris
Dutch
Prijs idd niet goedkoop maar die keuze maak je. Wat tegenviel was de jeugd die tot diep in de nacht buiten herrie maken. Weinig tot geen controle dus. Zwembad wel heel leuk, vooral als je met kinderen bent! Ook fijn supermarkt, Carrefour, ad overkant op ca 5 minuten lopen.
4 years ago

ing
Dutch
Niet stoppen! 1 Nacht, 2 personen, hondje, elektriciteit €43,00 Sanitair slecht onderhouden.
4 years ago

Gerbrand
Dutch
In juli 2011 één nacht gestaan met eigen caravan op doorreis naar zuiden. Camping maakte armoedige indruk, maar was voor één nacht te doen. Er was ruimte genoeg op een groot veld (geen beschutting; geen afgebakende plekken). Sanitair (douches) zeer eenvoudig. Warm water in de douche is geen zekerheid. Leuk zwembadje met glijbaan. Personeel niet al te vriendelijk. Geen winkeltje op de camping, wel een supermarkt er recht tegenover. Die gaat 's morgens pas om 9 uur open! Enige voordeel van deze camping is de gunstige ligging ten opzichte van de doorgaande route. De prijs (€ 50, twee volwassenen en twee oudere kinderen) vonden we ten opzichte van de geboden kwaliteit aan de hoge kant.
4 years ago

W. vd S.
Dutch
Echte doortrekcamping. Langer dan één nacht NIET aan te bevelen. Franse camping, franstalige receptie, norse eigenaar, hoge prijs (77 euro voor 1 nacht: 5 personen, 2 bijzettentjes, auto en kar). Eten op de camping was zeer slecht, beperkte keus, slecht voedsel en dus niet aan te raden.
4 years ago

J van dijk
Dutch
Belachelijk duur tov wat er wordt geboden. Alles is matig tot slecht. Weinig en slecht sanitair. Aftandse speeltoestellen en zwembad. Plaatsen niet of nauwelijks beschut. Maar de prijs is echt het toppunt..2 volwassenen en 2 kinderen van 9 ruim €56,- . Nooit meer dus. Rij door!
4 years ago

- Advertisement -