Ötztaler Naturcamping is a campsite with 100 pitches in Huben, Austria, located in the Tyrol region. On site you will find wifi, a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet or an apartment.
There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment and fishing.
Dogs are welcome at Ötztaler Naturcamping. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewDe kampeerplek biedt ruimte op een veld en (meer aantrekkelijke en dus ook prijzige) terrasruimtes. Het hoofdcomplex is in de herfst van 2022 volledig gerenoveerd en uitgebreid. De sanitaire voorzieningen zijn nu echt van buitengewone kwaliteit en worden twee keer per dag schoongemaakt. Er zijn ook privé badkamers te huur. Verder is er een sauna-/wellnessruimte aanwezig. Voor de wintersport zijn alle faciliteiten voorhanden. Er is een plek waar kampeerders kunnen samenkomen. De plekken zijn in verschillende maten te verkrijgen, tot maximaal 120m2. Bijna alle plekken hebben wateraanvoer, waterafvoer, 16A elektriciteitsaansluiting, gasaansluiting en satelliet-TV aansluiting (voor Duitse zenders). Er is ook gratis wifi beschikbaar. De grond is behoorlijk hard, dus vergeet niet om stevige haringen (spijkerharingen/rotsstiften) mee te brengen. De camping is niet echt goedkoop, maar eerder marktconform. Gezien wat je krijgt, is de prijs echter meer dan redelijk.
3 years ago
De camping ligt gunstig voor bergtochten, mtb etc. Sanitair tip top in orde en de zitjes rond de beek voegden iets toe aan de relaxte sfeer en als speelplek voor kids. Vriendelijke eigenaren.Wij vonden de plekken krap ( ook de plekken van 90-100m) en alles dicht op elkaar gepropt. Je stond echt tegen de achtertuin van de dorpshuizen en ook nog dicht op andere tenten en caravans. De andere camping in Langenfeld had dat ook, dus dat relativeert de opmerking. De sfeer was goed en het sanitair ook en het was in de avond stil, maar als je van wat meer ruimte om je heen houdt en niet dicht op elkaar gepropt wilt staan, dan was deze camping het niet.
5 years ago
Super mooie camping met deels terrassen en deels vlak. Mooie beek erbij waar de kids lekker in kunnen spelen. Zeer goed onderhouden en netjes, incl het sanitair. Vanaf de camping kun je al wat mooie routes lopen en daarnaast goede uitvalsbasis voor andere activiteiten.Super vriendelijk personeel.
5 years ago
Prettige, rustige camping. Kinderen spelen er volop in het ‘riviertje’. Sommige plekken zijn krap, daar lijkt het een parkeerplaats. Maar er zijn ook ruime plekken; het speelveld heeft de mooiste, vind ik. Daar geen schaduw, maar in de Alpen is dat niet erg. Zon komt eind juli om halfnegen op vanachter de bergen. Goed en schoon sanitair. 70 cent voor een 5 minuten douchemunt vind ik terecht. Heerlijke (afhaal)pizza’s op de camping. Goede tafeltennistafel, maar vanwege enige wind hebben we nauwelijks gespeeld; de oneffen ondergrond leent zich niet voor "rond de tafel". 's Ochtends vroeg haalden we brood bij de bakker, 5 min. lopen. Huben is een heerlijk dorpje; rustig, landelijk (met volop bloemrijke alpenweides), en met prima (goedkoop) supermarkt(je) en een bakker. Vanaf de camping zijn een aantal wandelingen te doen, en als je met de bus of met de auto een kwartier of halfuur rijdt, nog veel meer. Deze camping is een aanrader.
6 years ago
Camping met tot nu toe het beste sanitair ooit in het nieuw deel. Voor douchen zijn geen muntjes (meer) nodig. Stroom reken je achteraf af maar het valt allemaal nogal mee wat dat dan kost. Wij hadden een plek waar je wat meer voor moet betalen maar dan heb je ook een grote plek met een mooi uitzicht. We hebben maar één keer gebruik gemaakt van de broodservice. Je kunt ook prima lopend brood halen in het dorp en dat is veel goedkoper. Restaurant zie er gezellig uit maar we hebben er uiteindelijk niet gegeten. Hebben alleen een vegetarische keuken.
6 years ago