Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Recreatiepark De Oude Maas
Recreatiepark De Oude Maas
Recreatiepark De Oude Maas
Recreatiepark De Oude Maas
Recreatiepark De Oude Maas

Recreatiepark De Oude Maas in the Netherlands

Barendrecht, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (15 votes)

Recreatiepark De Oude Maas

Achterzeedijk 1 A
2991 SB Barendrecht
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Een bijzondere combinatie die u maar zelden treft! Een mooiecamping met ruime staplaatsen, een Maritiem Centrummet een gezellige jachthaven met 127 ligplaatsen en eenjachtservice (onderhoud en reparatie van boten) inclusief(trailer)helling voor boten tot 55 ton en een sfeervol chaletpark. Dit allemaal op een zeer ruim, omgeven door groen en aan de rivier de Oude Maas gelegen, terrein. Uniek gelegen in de Randstad waarbij de natuur de boventoon voert maar grote interessante steden als Rotterdam, Dordrecht en Gouda binnen handbereik liggen. Ook Kinderdijk ligt op een steenworp afstand en kunt u zelfs met de fiets gemakkelijk bezoeken.
Onze camping is het gehele jaar geopend. Wanneer ons kampeerveld vanwege de weersomstandigheden minder goed toegankelijk is, kunt u met caravan of camper van de 11 verharde camperplaatsen gebruik maken. Deze zijn voorzien van water (wanneer het niet vriest), elektra en afvoer en zijn prachtig gelegen uitkijkend uit op de Oude Maas en onze haven.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Gas connection
Gas bottle exchange
Wifi
Lockers
Lounge
Drying room
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Central bonfire area
Campfire at pitch allowed
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists
Youth group pitches
Car free
Car allowed at pitch

Recreation

Playground
Theater
Indoor gaming
Petting zoo
Kids entertainment
Swimming in natural water
Sandy beach
Accessible water entrance
Nudist beach
Outdoor pool
Indoor pool
Water slide
Thermal baths
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Table tennis
Volleyball
Golf
Mini golf
Sailing/surfing
Boat hire
Boat slipway
Bike rental
Horse riding
Fishing
Diving station
Ski lift
Cross-country skiing

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Rentable bathroom
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
JV
Jan van Venrooy Dutch

Gestaan op de landtong met buscampertje en dat is goed bevallen. Veel gefietst en genoten van de omgeving, [ R,dam-Dordrecht-Kinderdijk-Rhoon-Barendrecht] Zelfs op de camping genoten van de scheepvaart op de Oude Maas. Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam, DANK. Sanitair schoon en netjes. Geen vis gevangen, jammer, dan maar naar de viswinkel in B,drecht, lekker, gr. Mies en Jan.

4 years ago

Al
Albert Dutch

Vriendelijk ontvangst. Prachtig sanitair. Goede paden met ruime camperplaats. Schitterend uitzicht op de rivier. Veel mogelijkheden om te fietsen. Een aanrader voor iedereen.

4 years ago

NK
Nora Krijgsman Dutch

Deze camping is een droomplek in de natuur met fijn behulpzaam personeel. Een leuk fietsroute tips voor de omgeving niets is teveel gevraagd. Het schone sanitair is heerlijk. Verder wandelen we hier heerlijk. De omgeving is zo mooi dat we niet uitgekeken raakte.

4 years ago

PB
Patricia Bolleboom Dutch

Mooie plaats, toilet gebouw heel schoon, leuk dat je de boten ziet varen. Fijne broodjes service. Super pannenkoekenhuis in de buurt. Lekker centraal gelegen. Maar de receptie is erg bezig met hun telefoons. Ze zien je staan negeren je en blijven praten over hun vakantie en blijven elkaars foto s bekijken. Kan 1 x gebeuren maar mijn man ervaarde ook zo iets ze bleef bezig met haar eigen telefoon en ook hij werd genegeerd uiteindelijk hielp ze hem. Als je bezig bent geef dat dan even aan negeer de klant niet. Je voelt je dan als klant niet zo welkom namelijk. Je hoeft niet gelijk in het gelid te springen maar een beetje aandacht kan veel doen.

4 years ago

JS
Ja Seinen Dutch

Te duur en te weinig sanitair, te ver lopen en ik mis een klein winkeltje.

4 years ago

1 / 3

Location