Natuurcamping De Boerderij
3425 EM Oudewater
the Netherlands
Natuurcamping De Boerderij is a farm campsite with 20 pitches in Oudewater, the Netherlands, located in the Utrecht region. On site you will find wifi.
There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.
Dogs are welcome at Natuurcamping De Boerderij. To wash your clothes there are washing machines available. Natuurcamping De Boerderij is open from 1 April until 29 October.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewEen authentieke boerderijcamping vol met koeien... De kinderen mogen de koeien naar de weide begeleiden... Super plezierig... De kinderen konden ook een boerderij-outfit dragen... Heerlijk opvallend in het rood en dat bespaart ook op de was... Ze kwamen niet altijd even schoon terug uit het veld... er was er weer een van ons uitgegleden... Wij en de kinderen hebben enorm veel plezier gehad... Het is geen luxe camping, maar wel gericht op ontspannen genieten.. Ruime plek die we zelf mochten uitkiezen en het maken van een BBQ en kampvuur is hier toegestaan.
3 years ago
Afgelopen weekend een weekendje op de camping geweest. Mijn dochter had het reuze naar haar zin. Mee de koeien uit het land halen,daarna helpen met melken. Er is een relaxte sfeer. We komen zeker weer terug.
4 years ago
Super leuk gehad...We mochten met zijn allen mee koeien uit de weide halen...Ook hebben we overalls gehuurd zodat de kids heerlijk konden spelen en we geen bergen was hebben...Mooi rode ketelpak/overal aan en dus goed zichtbaar...Een hoop zand waarop ze mochten spelen en de trampolines waren super om te gebruiken ....
4 years ago
Super leuke camping. Onze dochter heeft het heel erg naar haar zin gehad. De boerin en b o er zijn vriendelijke mensen,die hard werken, maar tijd vrij maken om mensen dingen uit te leggen over een boerenbedrijf in werking. Je mag mee de koeien uit het land halen, a l s je geluk hebt,beleef je de bevalling van een koe mee.
4 years ago
Zelf een plekje mogen kiezenWij kozen voor plekje met uitzicht op de polder.sanitair is wel verouderd maar functioneel Eigenesse is op zoek voor nieuw sanitair erbijDe familiedouche vond ik heerlijkOok ideaal geen douchemunten enz
4 years ago