Minicamping de Broodkist
4371RR Koudekerke
the Netherlands
Minicamping de Broodkist is a campsite in Koudekerke, the Netherlands.
For swimming there is natural swimming water and a sandy beach. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment, a tennis court, table tennis, a volleyball court and bike rental.
Minicamping de Broodkist offers sanitary facilities for the less-abled. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Minicamping de Broodkist is open from 1 April until 28 October.
Photos
Characteristics
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewEen aangename camping, sfeervol geplaatst tussen Vlissingen en Middelburg en binnen fietsbereik van het strand. Er zijn tal van leuke (veelal gratis!) activiteiten. Kinderen hebben de tijd van hun leven en willen de camping niet verlaten. Er is genoeg te beleven en er zijn veel leeftijdsgenoten. Er zijn tal van prachtige fietsen/skelters etc. beschikbaar. Een absolute aanrader!De douche kan inderdaad beter met de drukknop, maar er komt een verbetering aan. Het is wel netjes schoon en wordt goed onderhouden.
2 years ago
We hebben twee weken doorgebracht op deze prachtige camping. Er is genoeg te beleven voor kinderen jonger dan 12 jaar. Ze hebben een (binnen)speelplaats, verschillende trampolines, dieren en tal van skelters. Er is zelfs de mogelijkheid om tegen een redelijke prijs paardrijlessen te nemen voor een kind. Heel plezierig!Bovendien organiseren ze kosteloze diners en activiteiten. Waar kom je dat tegenwoordig nog tegen?Het sanitair is netjes. De drukknop in de douche is iets minder, maar het water is wel aangenaam warm!De camping is gelegen nabij Middelburg en ligt centraal in de regio. Ook dichtbij het strand. Neem je fiets mee en ga ervoor!We verbleven op het camperterrein. Niet in de drukte van het speelveld. Het nadeel is wel dat er veel meer verandering is. De plaats was echter wel zeer ruim.We hebben een geweldige tijd gehad!
2 years ago
Een prachtig miniatuur kampeerterrein, een hemel op aarde voor de kleintjes. Beestjes, trapauto's, verscheidene springkussens en alles is uiterst netjes. Samengevat, een fantastische kampeerplek.
3 years ago
De Broodkist is een fantastische kampeerplek! Alles is uiterst netjes, er is een overvloed aan charmante dieren en zelfs koeien. We hebben enorm plezier gehad tijdens ons verblijf en we zullen absoluut terugkomen!
3 years ago
Wat een fijne kampeerplek, en als de kids lol hebben, is het ontspannen voor de volwassenen ;) Een compacte camping (heerlijk duidelijk) vol spelvreugde en bezigheden. Volgend jaar opnieuw!
3 years ago