Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Marbacher Freizeitzentrum

Marbacher Freizeitzentrum in Austria

Marbach an der Donau, Austria

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3.5 / 5 (6 votes)

Marbacher Freizeitzentrum

Granz 51
3671 Marbach an der Donau
Austria
Visit website
Add to favorites

Marbacher Freizeitzentrum is a campsite with 50 pitches in Marbach an der Donau, Austria, located in the Lower Austria region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.

Besides camping you can also rent a chalet.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, a tennis court, table tennis, bike rental and sailing and surfing.

Marbacher Freizeitzentrum offers sanitary facilities for the less-abled. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Marbacher Freizeitzentrum is open from 1 April until 31 October.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Wifi
Lounge
Camp shop
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Tables and benches

Suitability

Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists

Recreation

Playground
Kids entertainment
Swimming in natural water
Outdoor pool
Indoor pool
Thermal baths
Sauna
Tennis
Table tennis
Golf
Sailing/surfing
Bike rental
Ski lift

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
An
Antretter German

Ein ordentlicher Campingplatz mit familiärem Charakter. Freundliche Rezeption mit Verkauf von heimischen Produktden z.B. gutem Wein.Stets saubere Sanitäranlagen.Guterausgangspunkt für Radfahrer und Wanderer.

4 years ago

AD
Agnes D Dutch

Wij stonden een week op deze camping en dat wil dus zeggen dat het prima was. Het sanitair is goed en voldoende en wordt iedere dag schoon gemaakt. De vriendelijke beheerder komt elke ochtend en avond voor een paar uur. De camping ligt pal aan de Donau en vlakbij Marbach waar, mogelijk door de bouw van damwanden tegen overstroming, weinig te beleven valt. Er is een kleine super/bakker. De review van 2015 gaat vooral over het vele verkeerslawaai; het lijkt me logisch dat wanneer je naast de Donau kampeert dat er boten zijn..Verder, je zit in een dal en daar leggen ze dan natuurlijk ook het spoor en de weg aan, net zo makkelijk. Wij vonden dat lawaai wel erg meevallen. Tja en dan die haan....wel jammer die hebben we gemist. Wel veel "last" van het ruisen van blad als het waaide... Buiten de Acsi kortingperiode vrij duur voor wat er geboden wordt. (overigens liggen veel campings in de Wachau naast de doorgaande weg en de Donau dus zal het lawaai daar hetzelfde zijn)

6 years ago

JV
Joh. Van Asselt Dutch

Wij vonden het een prima camping en ondanks de Eriba met hefdak geen last gehad van lawaai. Toiletten schoon en netjes, goede plaats en vriendelijke eigenaar. Ja, hij was er niet de hele dag maar je kon je spullen neerzetten. Wij zouden een tweede keer weer gaan overnachten op onze reis naar Hongarije.

6 years ago

DK
dirk knoeff Dutch

Camping Marbach aan de Donau is hoogstens een doorgangscamping te noemen, we betaalden (2pers) voor 1 nacht €19.08 inkl ACSI korting. Ligt direct aan doorgaande weg en een trein aan de andere kant van de Donau (veel verkeerslawaai). Sanitair is goed. Eetgelegenheden genoeg in de omgeving, ook een hele goede pizzeria. Het mooie aan deze camping is dat het direct aan de Donau ligt.

6 years ago

Ja
Jan Dutch

Als je overweegt om naar deze camping te gaan dat moet je tegen een heleboel herrie kunnen. Je hebt last van verkeer over de weg, water en spoor dag en nacht. Ook zijn er kraaiende hanen die om 4.00 uur s ochtends al beginnen. Het is een prima camping voor campeerders die op doorreis zijn. Ook de prijs vind ik aan de hoge kant.

6 years ago

1 / 2

Location