La Rouvière les Pins is a campsite with 100 pitches in Vagnas, France, located in the Rhône-Alpes region. On site you will find wifi and a snack bar.
For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.
Dogs are welcome at La Rouvière les Pins. To wash your clothes there are washing machines available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewhele mooie camping voor mensen die rust willen. grote plaatsen met en zonder schaduw. Centraal gelegen tussen het mooie Barjac en het toeristische Vallon pont d' Arc. Uitstekend sanitair en een lekker zwembad.
4 years ago
Camping La Rouviere les pins te vagnas.
4 years ago
Rust. Weinig externe prikkels van lawaai. Ruimte. Genieten van het Franse ritme. Intieme, karakteristieke plaatsjes in de omgeving. “Touristische Ardeche” op 20 km. Goed eten; Keuze tussen heel exclusief of simpel in de omgeving. Fantastische piza’s en Thai’s eten op de camping.
4 years ago
Heel mooie camping met zwembad, voor rustzoekers. Ruime schaduwrijke en halfvol schaduw plekken, vele voorzien van een eigen wasbak met wateraansluiting en betegeld blok voor vaat etc. Incl. parasolvoet! Heel vriendelijke ontvangst door het eigenaars echtpaar. Met goede adviesen voor tripjes en plaatsen in de Ardeche en de Gard. Camping enigszins lastig bereikbaar en matig bewegwijzerd vanaf de doorgaande weg halverwege tussen Barjac en Vallon Pont D'Arc. Vanaf Barjac voor het inrijden van Vagnas (haakse bocht ( 120gr) naar links. Vóór de oprit van het naastgelegen gebouw. Om te voorkomen dat je deze mooie camping mist (zie voorgaande aanwijzingen!)
6 years ago
Wij wilden naar camping La Goule (in de buurt), maar deze was vol. Eigenaresse tipte deze camping omdat daar altijd wel plaats was. Dat klopte. Hoewel toch wel midden in het seizoen (9 augustus) is het bepaald rustig. Prima voor ons! We kregen een plaats toegewezen, bleek goed gekozen. Op een veld voor 6 plekken stonden we max. met zijn vieren. Schaduw is inderdaad niet overdadig aanwezig, dus met je stoeltje het veld over van boom naar boom. Omdat het zo rustig is kan dat ook prima. Handig aanrecht met gootsteen en kraan vlakbij de tent. Pluspunten: Bar, terras en zwembadje precies genoeg luxe, Broodservice (had wel even gemeld kunnen worden bij aankomst), Uitstekende Pizza's van mevrouw ook twee keer de Thaise maaltijd genoten, Vriendelijke bejegening, de rust (ver van de weg), net en schoon sanitair. Van hieruit naartoe geweest: Gorge d'Ardeche, de Seze (waterval Sautadet), Barjac, Ruoms, Uzes, Argientere, gefietst over Voie Verte, wandelingen vanaf de camping. Minpunt: disco (niet aangekondigd)
6 years ago