La Noue des Rois
10100 St. Hilaire sous Romilly
France
La Noue des Rois is a campsite with 100 pitches in St. Hilaire sous Romilly, France, located in the Champagne-Ardenne region. On site you will find a restaurant.
For swimming there is an outdoor pool.
Dogs are welcome at La Noue des Rois. To wash your clothes there are washing machines available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewHet sanitair is ernstig verwaarloosd en de reiniging is ondermaats. Door de verschillende waterpartijen zijn er ontzettend veel muggen.
3 years ago
Het sanitair is enorm verouderd. Door het stilstaande water in de vijvers zijn er veel muggen. Er is maar één watertappunt dat tevens dient voor het reinigen van je chemisch toilet. De receptioniste lijkt overweldigd en geeft geen uitleg.
3 years ago
Super mooie camping, geweldige ligging en.mooie plek. Toilet en douche voorzieningen mogen beter.
4 years ago
Fijn verblijf, mooie ligging/locatie. Leuk zwembad maar iets aan de kleine kant. Toilet en douche voorzieningen mogen beter.
4 years ago
Onderweg naar huis verbleven we hier 3 nachten. De site laat mooie plaatjes zien maar in het echt valt dit tegen. De meeste campingplaatsen zijn groot en voorzien van gras. De camping heeft verschillende vijvers waar je kan vissen. Het zwembad was prima voor onze kinderen (7 en 9 jaar), maar er drijft vanalles in het water. Er is een crêperie restaurant met heerlijk eten. Het sanitair was heel erg vies en werd zeer slecht schoon gemaakt. Wc's spoelden niet of slecht door met alle gevolgen van dien. Geen wc papier. Ook de doucheputjes zaten verstopt door alle haren. Zeer klein campingwinkeltje bij de receptie. Men spreekt geen Engels. Midgetgolfbaan zeer oud en vervallen. Weinig te doen in omgeving, camping ligt achteraf. Kortom: voor een 4 sterren camping en de prijs valt het erg tegen. Als doorreiscamping zou het prima zijn. Tip: vanaf station Provins/Longeville sta je met een uur op Paris Gare L'Est voor 5 euro p.p.
4 years ago