Prices not available
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December
Arrival
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Departure
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Days
{{r.bookingDays}}

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Wifi
- Advertisement -
4 / 5 (6 votes

Het Klokhuis

Klokhusdyk 7
8612 JJ, Idzega
the Netherlands

Het Klokhuis is a campsite in Idzega, the Netherlands.

Photos

Reviews

Fam. Koskamp-Geurink
Dutch
Heerlijke locatie met van alles te beleven voor onze tienerzoon. Zwemmen, vissen, varen en het actieve boerenbedrijf hebben ons een heerlijke vakantie bezorgd. De gastvrijheid van de familie die de camping runt was zeer voelbaar. En de gemoedelijkheid en rust brachten ons de ontspanning die we na een drukke periode hard nodig hadden. Prachtige locatie ver van alle drukte en wegen af en heerlijk aan het water gelegen.
2 years ago

Beeking
Dutch
Heerlijke camping direct aan het water, ontspannen sfeer en vriendelijke mensen. Toiletgebouw is prima. Voor kinderen is er in en om de boerderij van alles te beleven. Wij komen hier al jaren en komen altijd graag, minstens 1x per jaar, weer terug.
4 years ago

Jeanne Lucas
Dutch
Super leuke boerderijcamping aan een poel gelegen, vriendelijk eigenaren. Sanitair oké ook i.v.m. Corona regels. Er zijn koeien schapen konijnen etc en als je geluk hebt worden er ook nog kalfjes geboren. Camping heeft een klein haventje waar je ook een bootje/ kano kunt huren. Alle leuke dorpjes op kleine afstand met de auto of fiets te doen. Voor de supermarkt moet je even rijden, wel is er in Oudega een buurtwinkeltje.
4 years ago

- Advertisement -