Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Erfgoed Bossem
Erfgoed Bossem
Erfgoed Bossem

Erfgoed Bossem in the Netherlands

Lattrop Breklenkamp, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (11 votes)

Erfgoed Bossem

Dorpsstraat 7
7635 NA Lattrop Breklenkamp
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Erfgoed Bossem is a farm campsite with 15 pitches in Lattrop Breklenkamp, the Netherlands, located in the Overijssel region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.

You can camp here with a tent. Besides camping you can also rent an apartment.

For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, a tennis court, mini golf, bike rental and a sauna.

Dogs are welcome at Erfgoed Bossem. Erfgoed Bossem offers sanitary facilities for the less-abled. Pitches with electricity are available. Erfgoed Bossem is open from 1 March until 31 October.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Wifi
Camp shop
Snack bar
Restaurant

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists
Youth group pitches

Recreation

Playground
Kids entertainment
Swimming in natural water
Outdoor pool
Indoor pool
Thermal baths
Sauna
Tennis
Table tennis
Golf
Mini golf
Sailing/surfing
Bike rental
Ski lift

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Rentable bathroom
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
Di
Dieuwertje Dutch

We hebben een luxe tent met een hottub gehuurd. De tent was netjes en de bedden comfortabel. Volgens de instructies zou de hottub in twee uur op temperatuur moeten zijn, maar zelfs na vijf uur stoken was deze nog niet warm. Toen we dit de volgende dag bij de receptie meldden (deze sluit om 18:00), konden ze er niets meer aan doen. Ze zeiden dat we het 's avonds hadden moeten melden, aangezien ze op het terrein wonen. Als compensatie kregen we een flesje koffielikeur. Het ontbijt werd 's ochtends in de boerderij geserveerd. Om 9.25 uur waren er echter geen broodjes, croissants en eieren meer. Ze konden wel broodjes bakken, maar dat zou 15 minuten duren. Het ontbijt werd tot 10 uur geserveerd, dus het leek me dat ze nog wel wat zouden moeten hebben.Hoewel alles er luxe en verzorgd uitzag, laat de organisatie en gastvrijheid te wensen over. Wij zouden hier niet nogmaals verblijven.

3 years ago

TF
Thijmen fox Dutch

Kamping op en top, met mijn familie in de lodgetent gelogeerd, heerlijk alles zat er op en aan. Vriendelijke bediening, aardig mensen en erg lekker eten. Tot een andere keer PS de beefburgers zijn erg lekker

6 years ago

St
Steen Dutch

Lodge tent nr. 7 . Het erfgoed is mooi en de natuur eromheen ook! In de tent is het een en ander aan vervanging toe: bankje zit niet lekker en is oud en vies, geen scherm voor het toilet , de badtube lekt en je kunt je niet afspoelen (koud of warm kraan mengen lukt niet) dit doe je op de camping. Deze douche is lekker warm en goed. Verder meubels ok! Bedden lagen redelijk. Genoeg schone handdoeken en mensen van het erfgoed zijn aardig. Geen haakjes of rekjes of kast om kleding op te hangen. (Dus leg je alles op een stoel, jammer. Mijn advies zou zijn overnacht eens in de tent en pas wat dingen aan dan is het een super locatie!

6 years ago

Fe
Ferry Dutch

Een grote teleurstelling! In verhouding ontbijt en verblijf 132 euro. Daarvoor kregen wij een gedateerd verblijf die groezelig is. Bankje zit zeer slecht en is vies. Keukenspullen niet compleet. Slot deur werkt niet goed. Ontbijt minimaal (een appel en een sinaasappel voor twee personen?) en nauwelijks beleg. Stoeltjes om buiten te zitten zijn slecht. Geen theedoeken, handdoeken waren vergeten.

6 years ago

M&
M&M Dutch

Een hele leuke plek in Twente. Leuke lodgetenten en leuk om eens te proberen. Wij hadden geluk met mooi weer. Het was alleen zo heet (de eerste dag 36 graden), dat je overdag niet bij je tent kon verblijven. Er zat geen parasol bij, deze was in de omgeving nergens meer te koop en ook de accommodatie kon niks regelen... dit was erg jammer, daardoor konden we met de kleintjes niet lekker buiten zitten. Verder was bij ons de tobbe helaas lek (dit maakt het eigenlijk juist zo leuk) en hadden we 1 dag de ontbijtmand besteld. Dit is dan 11 euro pp en 5 euro per kind. Hier krijg je heel weinig voor, dit vonden wij het geld niet waard. Het is wel makkelijk zo voor de eerste dag. Je moet er van houden dat je met alle tenten op elkaar uitkijkt en samen een veldje deelt. Zo wordt het niet aangeboden. Wij vonden dit met kleine kinderen wel erg leuk vanwege het spelen. Wij zouden hier misschien wel weer eens terugkomen voor een kort verblijf.

6 years ago

1 / 3

Location