Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Dresden-Mockritz
Dresden-Mockritz
Dresden-Mockritz
Dresden-Mockritz
Dresden-Mockritz

Dresden-Mockritz in Germany

Dresden, Germany

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (11 votes)

Dresden-Mockritz

Boderitzerstrasse 30
D-01217 Dresden
Germany
Visit website
Add to favorites

Dresden-Mockritz is a campsite with 100 pitches in Dresden, Germany. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at Dresden-Mockritz. Dresden-Mockritz is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Camp shop
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
Be
Benjamin Dutch

We hebben ruim een week op deze camping verbleven om Dresden en de Saksische Schweiz te verkennen. De locatie is perfect. Met bus en metro ben je in 35 minuten in het oude stadscentrum. De kwaliteit en grootte van de plekken variëren en de uitgang is steil, wat bij regenachtig weer problemen kan opleveren bij het verlaten van de camping. De receptiemedewerkers zijn niet bijzonder vriendelijk. Het sanitair bevindt zich bij de ingang en wordt goed onderhouden. Door de gunstige locatie is er een constante stroom van kampeerders (voornamelijk campers), wat voor onrust zorgt. Het restaurant heeft een beperkte menukaart, maar het eten is prima. In het centrum van Dresden vind je tal van uitstekende en gezellige eetgelegenheden.

3 years ago

Ma
Marieke Dutch

Niet meer voor herhaling vatbaar. Zijn hier nu 2 keer geweest, 1ste keer beviel wel goed maar de laatste keer niet meer. Onbeschoft behandeld door een medewerker van de receptie en in het restaurant. Sanitair aardig alleen ruikt het er soms wat onaangenaam. Camping is rommelig en veel last van muggen. Maar door de onaangename behandeling van één van de medewerksters gaan wij hier niet meer naartoe.

5 years ago

IB
I. Bongers Dutch

De ligging van de camping was prima, op de fiets in 20 min in Dresden. De bus stopt ook voor de deur van de camping. De plekken zijn vrij klein en niet echt gezellig. Sanitair niet superschoon en het stinkt er erg. Er is een kleine winkel een zwembad en een restaurant

6 years ago

LV
Louis van Hal Dutch

Leuke camping, heerlijk rijden met de trike in de omgeving, niet ver van het oude centrum van Dresden. Goed en zeer schoon sanitair en zwembad. Goed restaurant en camping winkel. Zeer vriendelijke eigenaars. Redelijk goedkoop, mede hierdoor is het druk

6 years ago

Ev
Eveline Dutch

Prima camping voor bezoek aan Dresden, Was op de fiets goed te doen. Vriendelijk personeel en lekker gegeten in het restaurant, Sanitair was goed en schoon. De plaatsen zijn niet al te groot en op sommige plaatsen behoorlijk scheef. In het midden van het terrein was het redelijk vlak

6 years ago

1 / 3

Location