Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Poppe
De Poppe
De Poppe
De Poppe
De Poppe

De Poppe in the Netherlands

Markelo, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (10 votes)

De Poppe

Holterweg 23
7475 AT Markelo
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

De Poppe is a campsite with 100 pitches in Markelo, the Netherlands, located in the Overijssel region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and a tennis court.

Dogs are welcome at De Poppe. De Poppe is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Camp shop
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground
Outdoor pool
Tennis

Sanitary

Washing machines
MB
Marja Bijl Dutch

Wat een mooie locatie, fantastisch eten, helemaal 100%.

5 years ago

Je
Jeroen Dutch

Veel stacaravans en geen interesse in vakantiegasten.

5 years ago

Am
Amy Dutch

Top camping!! Zeker 5* waard!! heel leuk animatie team en vriendelijk personeel! Vooral het poppe festival was echt een hoogtepunt! Maar ook de andere activiteiten waren ontzettend goed georganiseerd! heel netjes en goed sanitair! Voor jonge kinderen (4 tm 10) veel leuke dingen te doen!! Ook voor de oudere (12+) is er zeker veel te doen (denk dan aan spooktochten, droppings en nog meer!) Er zijn ook altijd veel kinderen van alle leeftijden te vinden rondom het meer! Enige kleine minpuntje is dat er geen campingwinkeltje is op de camping zelf maar op nog geen 10 min fietsen heb je het centrum van holten dus dat is ook geen probleem! Ondanks corona heb ik een hele leuke zomer gehad en ik ga zeker volgend jaar weer! Top camping met alles erop en eraan!!

5 years ago

Na
Natascha Dutch

Vorig jaar een chalet gekocht, na eerst met de caravan een seizoen te hebben gestaan. De kids, 2 van 9 en 1 van 7, vinden het helemaal geweldig hier. Veel animatie en ook leuke spelletjes voor iedereen. Super leuk groot meer met springkussen, klimtoestellen en schommels. Visvijver. Zwembad is super leuk voor de allerkleinsten met watersproeiers, mini glijbaan. En een grote 3 baans glijbaan voor de groteren. Bakkerij waar je elke ochtend heerlijke broodjes kan halen. Restaurant waar je heerlijk kan eten en personeel die super vriendelijk zijn. Ook de campingveigenaren zijn super aardig en behulpzaam. Al en al een Top camping en zekers 5☆ waard. Echt de moeite waard.

6 years ago

Wo
Wolsheimer Dutch

Sanitair keurig schoon zeer vriendelijke eigenaren niks te gek kinderen mochten zelfs voetbal kijken in de personeels kantine

6 years ago

1 / 2

Location