Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Hulsdonken
De Hulsdonken
De Hulsdonken
De Hulsdonken
De Hulsdonken

De Hulsdonken in the Netherlands

Bergeijk, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (11 votes)

De Hulsdonken

Kromhurken 1
5571 VP Bergeijk
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

De Hulsdonken is a campsite with 30 pitches in Bergeijk, the Netherlands, located in the North Brabant region. On site you will find wifi and a snack bar.

Dogs are welcome at De Hulsdonken. De Hulsdonken is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Snack bar
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade
Car free

Sanitary

Washing machines
Vr
Vroomans Dutch

Mensen zijn aardig, service minder. Meerdere malen hebben we aangegeven dat de tv geen signaal ontvangt, hier is in 3 maanden geen adequate oplossing voor gekomen, de laatste maand daarom geen meldingen meer gedaan. Wifi ronduit slecht, valt steeds weg en maar op 1 plek in huis op te vangen. Andere gasten klaagden hier ook over. En de bijkomende kosten gas water licht schandalig veel. Water €15,00 daar komt apart de kosten voor wassen en drogen bij €6,00. Je moet binnen de tijd terug zijn anders vergrendeld de machine en moet je er weer €2,00 bij doen. Gas en stroom in de laatste maand €65 duurder! Ivm gasprijs, ze hebben een gastank, die niet bijgevuld is, dus geen nieuwe prijzen. Huurprijs kwam incl alles op €1325 per maand. Voor dat geld mag je verwachten dat alles orde is. Voor ons geen herhaling.

4 years ago

RV
Ronald van Vliet Dutch

Super gastvrij ontvangen, aan te raden om te reserveren! Wij hadden dit niet gedaan maar gelukkig hadden ze nog plek voor twee tentjes! Mooi aangelegde camping met twee knusse vijvertjes en mooie begroeiing. Mooie schone sanitair

4 years ago

Mi
Miekwit Dutch

Minicamping, een prima in het buitengebied van Bergeijk. Vriendelijke ontvangst met koffie. Mooie grote plaatsen, parkachtige camping met 2 visvijvers. Uitstekend schoon sanitair. Geen uitzicht naar de landelijke omgeving buiten de camping. Voldoende fiets-en wandelmogelijkheden in de omgeving. Bergeijk op loopafstand. Het enige nadeel dat ik op deze camping kan vinden is het betegelde terrasje waar je je voortent of luifel op moet zetten. Je hebt zo geen keuze in de richting waarin je je caravan wilt zetten. En zo kan het voorkomen dat je helemaal geen schaduw kunt creëren.

4 years ago

Ma
Mastenbroek Dutch

Diegene die kritiek op deze camping heeft kan beter stoppen met camperen en in een hotel gaan. Een drukknop om het urinoir door te spoelen waar heb je het over. Ontvangst super vriendelijk werd gelijk koffie gezet verder sanitair heel schoon, fietsen kunnen binnen staan en evt opladen. Plekken groote met eigen waterkraan en afvoer. Gewoon een erg goede camping.

4 years ago

MP
Monique Ploegsma Dutch

De Hulsdonken is een fantastisch mooie locatie. De vakantiewoningen (we hadden er 4 gehuurd voor onze familie) zijn prachtig, van alle gemakken voorzien, erg ruim en zeer schoon. De gastvrijheid en betrokkenheid van Fred en Riette was van het welkom tot het afscheid in een woord SUPER, bij alles werd meegedacht, niets was hen te veel en mede hierdoor hebben zij ons weekend tot een onvergetelijke ervaring gemaakt. Fred en Riette, nogmaals hartelijk dank namens de hele familie!

4 years ago

1 / 3

Location