Prices not available
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December
Arrival
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Departure
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Days
{{r.bookingDays}}

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Wifi
BBQ allowed
Dogs
Washing machines
- Advertisement -
4.5 / 5 (11 votes

DAMKOTSHUISJE

Wooldseweg 137a
7108 AA, Winterswijk Woold
the Netherlands

DAMKOTSHUISJE is a campsite with 30 pitches in Winterswijk Woold, the Netherlands. Dogs are allowed on this campsite. You can find several recreational activities on the campsite. There's a playground.

To wash your clothing there are washing machines available

Characteristics campsite

Recreation
Playground

Facilities
Wifi
Wheelchair access
BBQ allowed

Qualifications
Dogs
Pitches with shade

Sanitary
Washing machines


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Wilma
Dutch
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad op deze camping ruimte genoeg niet 1x voor een dichte douche gestaan . Het is echt een senioren camping er is geen speelplaats maar die hebben we dan ook niet nodig
2 years ago

Stella
Dutch
Lekkere pauze van 2 dagen en 1 nacht gehad. Het zat eigenlijk vol maar we kregen nog een plekje. Vriendelijkheid alom en zo gemoedelijk. Niet alleen de gasten maar zeker ook de host. Heerlijk rustig en veel privacy. En niet te vergeten de ruime en warme douches. Zeker een aanrader.
3 years ago

Sieco Nolles
Dutch
Een mooie rustige camping met keurig schoongehouden sanitairVriendelijke behulpzame eigenaren.
3 years ago

Lenie van der Keijl_Nieman
Dutch
Niet geschikt voor kinderen
4 years ago

Grootde
Dutch
We hebben enorm genoten. Mooie ruime plekken op een ruim veld. Keurig netjes sanitair en heet water voor de afwas. De fietsen staan overdekt in een open kapschuur. Het is een prachtige omgeving om te fietsen en Duitsland is dichtbij om even een uitstapje te maken. Ook Winterswijk en Aalten zijn leuke gezellige plaatsen. Kortom: wij komen volgend jaar hopelijk weer!
4 years ago

- Advertisement -