Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Vigna Maggiore
Camping Vigna Maggiore
Camping Vigna Maggiore
Camping Vigna Maggiore

Camping Vigna Maggiore in France

Olmeto, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (14 votes)

Camping Vigna Maggiore

RN196/RD157
20113 Olmeto
France
Visit website
Add to favorites

Camping Vigna Maggiore is a campsite in Olmeto, France, located in the Corsica region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and jeu de boules.

Dogs are welcome at Camping Vigna Maggiore. Camping Vigna Maggiore is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Washing machines
Dryers
EV
EJ vK Dutch

Meerdere campings bezocht op Corsica, maar dit is beste! Prachtig uitzicht vanaf zwembad en bar/terras. Heerlijk zwembad en terrein goed verzorgd. Sanitair is niet heel nieuw, maar wel heel netjes. Personeel is heel vriendelijk en behulpzaam. We waren vroeg in het hoogseizoen stonden op een plek met prachtig uitzicht over de baai, maar dat zijn er maar enkelen. Naar het restaurant ga je voor het uitzicht, niet voor de kaart of de rekening (duur!).

2 years ago

Na
Natasja Dutch

Niets dan lof over deze camping. Je mag zelf je plek uitkiezen. Douches schoon en warm, vriendelijk personeel. Fenomenaal uitzicht op de baai vanaf de bar, zwembad en restaurant. Prachtige baaien met mooie stranden om te snorkelen. Heerlijke rustige sfeer. We waren hier van eind juni tot begin juli.

3 years ago

Ma
Machiel Dutch

Toen we bij deze kampeerplek aankwamen, was deze net in gebruik genomen. Het terrein was bezaaid met bladeren en takken van de bomen en struiken, het gras kwam tot aan onze kuiten, het sanitairgebouw was bedekt met bladeren en vuil, maar... de tuinman die bezig was met snoeien, liet ons weten dat er achteraan op de camping een ander sanitairgebouw was dat wel open was. Dat was zeker 5 minuten lopen van de prachtige plek met uitzicht waar we ons bevonden. Daar was alleen geveegd en wat bleekwater in de toiletten gegoten, maar het was absoluut niet schoongemaakt. Gelukkig hadden we alles "aan boord", dus konden we daar wegblijven.Bij de receptie vroegen we waarom dit zo was en het antwoord was: we zijn pas een paar dagen open, alles moet nog worden schoongemaakt en opgeruimd... maar dat zou je toch doen voordat er gasten komen, was ons antwoord... maar toen kregen we wat vreemde blikken. Advies: bezoek deze camping pas een maand of wat na de opening, dan zou het wel opgeruimd moeten zijn.

3 years ago

La
Laetitia Dutch

We hebben verschillende campings op Corsica bezocht, maar deze springt er echt uit! Het panorama vanaf het zwembad en de bar/het terras is adembenemend. Het zwembad en het terrein zijn zeer goed onderhouden. Hoewel het sanitair niet gloednieuw is, is het wel heel schoon. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. We waren er vroeg in het hoogseizoen en hadden een plek met een fantastisch uitzicht op de baai, hoewel er maar een paar van dergelijke plekken zijn. Het restaurant is vooral de moeite waard voor het uitzicht, niet zozeer voor het menu of de prijs (duur!).

3 years ago

Ba
Bart Dutch

Geweldige camping op een toplocatie!Mooi en schoon zwembad met prachtig uitzicht op de baai. Gezellige bar waar onze pubers (14 tot 18 jaar) graag elke avond heen gingen. Personeel ging ook heel tolerant om met ze en mochten daar tot laat kletsen en hoefden niet perse elke keer iets te bestellen. Geen vaste plaatsen, maar kijk zelf waar je je tent kunt plaatsen. Reserveren niet mogelijk, maar meestal plaats genoeg. Veel Nederlanders met ook veel pubers. Kids wilden eigenlijk niet weg. Bonefacio bezocht vanuit deze camping prachtige boottocht gemaakt. Beneden ligt een mooi verborgen strandje waar je van een hele hoge rots kunt springen. (Tegenover benzinepomp weg in naar beneden. Op een gegeven moment moet je een poort door en daarachter zit een trap naar beneden naar het strand. Naast het openbare strandje zit een lux hotel met privestrand). Een plek om terug te komen!!

5 years ago

1 / 3

Location