Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Reisach-Mühle
Camping Reisach-Mühle
Camping Reisach-Mühle
Camping Reisach-Mühle
Camping Reisach-Mühle

Camping Reisach-Mühle in Germany

Neckarsulm, Germany

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3.5 / 5 (10 votes)

Camping Reisach-Mühle

In der Hälde
74172 Neckarsulm
Germany
Visit website
Add to favorites

Camping Reisach-Mühle is a campsite with 30 pitches in Neckarsulm, Germany, located in the Baden-Württemberg region. On site you will find a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

There are several recreational activities on the campsite, such as kids entertainment and a tennis court.

Dogs are welcome at Camping Reisach-Mühle. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
DV
Dia van Ballegoyen Dutch

Wij komen hier eigelijk al jaren voor één nachtje op doorreis.Daarom dachten wij , laten we dit nu weer doen omdat het ons eigenlijk wel altijd beviel.Maar wat we nu meegemaakt hebben slaat alles. Twee jaar later( in 2020 zijn we niet geweest vanwege corona) Is de camping verandert in een migranten- camping. Veel lawaai, ruzies en s' morgens vroeg om zes uur worden de mensen opgehaald om naar hun werk te gaan. Wij stonden naast een caravan van een arbeids migrant die rijp was voor de sloop en niet toonbaar.Dus mensen ga hier niet naar toe!!!!!

5 years ago

FV
fam. van Zandvoort Dutch

we hebben hier vaker overnacht en inderdaad soms is het te druk en sta je te kort op elkaar wel verdiend de eigenaar een compliment, wij waren op terugreis vanuit Italië en kwamen op zo'n 5 km voor de camping in een flinke file terecht, in deze file werd onze caravan vanachter aangereden door een Hongaarse vrachtwagen die er bij de eerste de beste gelegenheid vandoor ging, ik had gelukkig wel foto's kunnen nemen van zijn kenteken. Toen wij op de camping aankwamen en ons verhaal deden nam de eigenaar gelijk de telefoon om de snelweg politie te bellen en te vragen wat wij het beste konden doen, na advies van de snelweg politie heeft de eigenaar voor ons naar de lokale politie gebeld en voor ons het verhaal gedaan en ons geadviseerd hoe dit af te handelen en ons naar de dichtstbijzijnde politiepost gestuurd met het dringende advies om vooral aangifte te doen. Geen moeite was hem te veel om ons te helpen en ook hield hij voor ons een plaatsje vrij want wij moesten met caravan en al naar de politie . wij willen de eigenaar dan ook hartelijk bedanken voor zijn goede advies en hulp

6 years ago

Al
Albert Dutch

In de Anwb-gids gevonden als overnachtingscamping en op de heenweg waren we de eerste en kon ik nog een beetje ruimte reserveren, het was echter propvol 's avonds. Op de terugweg getwijfeld om deze camping nog eens te bezoeken, toch gedaan omdat het restaurant op loopafstand de doorslag gaf. Dit was echter wel echt de laatste keer. Je betaald een normale overnachtingsprijs en het enige wat de camping beheerder wil is zoveel mogelijk caravans op een zo klein mogelijke oppervlakte. Wij konden zelfs niet eens naast onze caravan zitten. Nooit meer deze camping.

6 years ago

Ma
magic Dutch

een echte doorreiscamping! Eigenaar propt mensen zoveel mogelijk op elkaar voor het geval er nog meer mensen bij komen. Waardoor je dus een kleine plek hebt! Auto voor de tent, kan er dus niet naast. Door dat geprop blijft aan het einde van de dag de halve camping leeg! Zonde had hij dat anders aangepakt hadden we misschien nog eens gekomen! Camping uit ANWB gids gehaald maar waar is dat zwembad???(Nee ik bedoel niet die van over de weg en waar je dus entree voor moet betalen! )Slecht hoor van de ANW ! Sanitair redelijk schoon echter weinig water uit de douche.

6 years ago

Vr
vrouwkje_visserman Dutch

Als je geen navigatie hebt, moet je goed opletten als je de snelweg afkomt. Bordjes die de camping aangeven zijn niet altijd goed zichtbaar. Vriendelijke eigenaar. Caravans worden op een rijtje naast elkaar gezet. Nog genoeg ruimte om te zitten (zonder voortent). Weinig informatie over omgeving o.i.d Zelf zoeken naar winkels. In Neckarsulm geen Turistburo kunnen vinden. Drukke omgeving. Wij stonden in juli 3 nachten op deze camping.

6 years ago

1 / 2

Location