Camping Oos Heem is a campsite with 140 pitches in Amel (Deidenberg), Belgium, located in the Wallonia region. On site you will find wifi, a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a cabin or a chalet.
For swimming there is an outdoor pool and an indoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as kids entertainment, a petting zoo, jeu de boules, bike rental, sailing and surfing and a sauna.
Dogs are welcome at Camping Oos Heem. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping Oos Heem is open all year round.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewHele fijne camping waar je je erg welkom voelt. Dirk en Anja jullie zijn toppers
4 years ago
Zoover geeft deze camping hoge cijfers. Dit viel zwaar tegen. De informatie op de website komt totaal niet overeen met de werkelijkheid. Familiecamping: echt niet. De speeltuin is verouderd, het zwembad is klein. Kinderen kunnen niet op tijd slapen vanwege forse geluidsoverlast vanaf het terras. De kampeerplekken zijn klein met nauwelijks schaduw. Om bij het sanitair te komen moesten we via een smal paadje langs het (vaak drukke) rokerige terras. Gezellig voor mensen die er zitten, voor ons overdag en ’s avonds veel herrie. Er wordt veel georganiseerd zoals bingo en harde livemuziek tot na middernacht. Dit is een camping voor mensen die vertier en amusement zoeken in hun vakantie, zeker niet voor rustzoekers en gezinnen die hier niet aan mee doen. Het blijkt dat het pas na 00.00u stil moet zijn: ongebruikelijk voor een familiecamping. We zijn voortijdig vertrokken, compensatie van teveel betaald bedrag was niet bespreekbaar.
4 years ago
We hebben een fijne week gehad; mooie omgeving, vriendelijke eigenaar, leuke animatie en lekker eten. Gezien de hoge zoover score hadden we wel meer verwacht van de camping; sanitair niet altijd schoon en erg veel vaste plekken; dit geeft een bepaalde sfeer op de camping...
4 years ago
Gezien het zeer hoge Zoover cijfer hadden we hoge verwachtingen van deze camping. Het viel ons uiteindelijk een beetje tegen. De camping ligt op een redelijke mooie plek en het animatieprogramma werd enthousiast begeleid. Echter vond ik het sanitair niet bijzonder (schoon) en het systeem met een pasje voor warm water ronduit omslachtig. Het zwembad was mooi op temperatuur alleen erg klein en niet erg schoon. Ook deed de camping redelijk ''volks'' aan met veel vaste gasten in stacaravans. Al met al prima maar gezien dus de hoge waardering meer van verwacht.
4 years ago
Rustige en gezellige familiecamping. Super lieve en vriendelijke uitbaters ! Verzorgd restaurant, erg lekker gegeten. Mooi zwembad en ondanks het drukke Hemelvaartweekend, proper sanitair. Prachtige omgeving om te wandelen, bos is vlakbij en te mountainbiken. Jammer dat het weekend zo snel voorbij was. Wij komen zeker terug !!!
4 years ago