Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Municipal Les Mottes  
Camping Municipal Les Mottes  
Camping Municipal Les Mottes  
Camping Municipal Les Mottes  
Camping Municipal Les Mottes  

Camping Municipal Les Mottes   in France

Ervy Le Chatel, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (9 votes)

Camping Municipal Les Mottes  

Chemin des Mottes 3
10130 Ervy Le Chatel
France
Add to favorites

Camping Municipal Les Mottes   is a campsite with 30 pitches in Ervy Le Chatel, France, located in the Champagne-Ardenne region.

Dogs are welcome at Camping Municipal Les Mottes  . To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Sanitary

Washing machines
Ge
Gerard Dutch

Een aangename camping met een hartelijk ontvangst en ruime staanplaatsen die je zelf mag kiezen, zeer geschikt voor honden. Elke ochtend komt er een bakker langs. Hoewel het sanitair gedateerd was, was het wel schoon. Een nadeel was het beperkte aantal waterkranen op de camping en de douches waarvan de temperatuur niet zelf kon worden geregeld. Het water was warm, maar soms vond ik het te heet. Bij de heren waren er slechts twee zittoiletten, wat aan de weinige kant is. Er was slechts één toiletgebouw geopend. De staanplaats bood een prachtig uitzicht en lag vlakbij het strand, een echte aanrader. We hebben hier vijf nachten doorgebracht en we komen zeker terug. We hebben de kindvriendelijkheid niet beoordeeld, omdat we alleen onze honden bij ons hadden.

3 years ago

EM
Eric Mostert Dutch

Een prachtige camping, vlakbij het schattige plaatsje. Zeer verzorgd en groot terrein en het meisje achter de receptie geeft een prima service. De camping is stil en ligt midden in de natuur. Grote plaatsen, alleen moet men rekening houden dat de elektra iets verder van de plaats af ligt. Voor fietsers iets dit een prima uitgangspunt voor kleine en wat grotere tochten. Wat mij betreft een aanrader!

6 years ago

Je
Jeroen Dutch

Ik kijk naar de andere recensies en ik begrijp ze. Als je met zes kinderen net in Walibi geweest bent, dan gaan ze zich hier enorm vervelen. Sterker nog, dan verstoren ze zowel uw eigen rust, als die van anderen. Als je gewoon rust, harmonie, simpelheid en schoonheid zoekt, weg uit het drukke leven van de stad, dan is deze camping enorm aan te bevelen. Het personeel (ambtenaars) komt en gaat ongeveer op de aangegeven momenten. Het sanitair is schoon. Het dorp met winkels is vlakbij. De sleutel van het hek (dat werkelijk afgesloten wordt), hangt naast de receptie. En verder zoek je het zelf maar uit. Ik begrijp van anderen hier dat dat nou juist hun probleem is.

6 years ago

Fa
fam. Dutch

Mooie municipal camping om te overnachten op doorreis naar het zuiden. Het zijn grote plekken, zodat caravan zelfs aan auto kan blijven staan. Erg vriendelijke beheerder die ook engels probeert te spreken. Sanitair is schoon, alleen gedateerd. De camping wordt mooi bij gehouden, er staan prachtige bloembakken. En niet te vergeten, gratis wifi!

6 years ago

He
henno Dutch

Fantastische camping met ruime plaatsen,schoon sanitair en dankzij initiatief van beheerster een vriezer voor de koude drankjes! Ik kom hier zeker terug!

6 years ago

1 / 2

Location