Camping Loreleyblick is a campsite with 360 pitches in St. Goar, Germany, located in the Rhineland-Palatinate region. On site you will find wifi, a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.
For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as bike rental and fishing.
Dogs are welcome at Camping Loreleyblick. Camping Loreleyblick is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping Loreleyblick is open all year round.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewDeze camping ligt fantastische in de lorelybocht bij St.Goar. Het is een langgerekte camping. Er is de laatste jaren veel gemoderniseerd ( nieuwe winkel en receptie). Vriendelijk personeel. Je hoeft niet te reserveren. ( groot pluspunt). Mooie omgeving voor dagtochtjes. Alle plaatsen hebben zicht op de Rijn.
3 years ago
Mooie camping, veel dingen om te zien vanuit je tent; (boten, treinen en verkeer aan de overkant/achterkant). Strandje niet zo ver van de camping af. En een mooi stadje waar je binnen 10 minuten bent (lopend). Helaas vanuit een tentje is het wel lawaaierig qua treinen.. maar ik moet zeggen dat ik hier na 2 dagen wel aan was gewend.
4 years ago
Het is een camping met een prachtig uitzicht vlak aan de rijn, alleen vreselijk veel last van de treinen. Sanitair is echter vreselijk vies, echt niet normaal in deze coronatijd.
4 years ago
Een mooie camping, veel te zien vanuit je tent (boten, treinen en verkeer aan de overkant). Een strandje dichtbij de camping en een stadje. De WC's zijn verschrikkelijk, de douche prima. een mooie speeltuin voor kleine kinderen en een zwembad 15 minuten verderop. Ik heb zeer genoten van 2 weken op de camping Loreleyblick am Rhein.
4 years ago
De camping is helemaal niets, zeker niet na een regenbui. Het uitzicht is geweldig, het lawaai van treinen die dag en nacht aan beide zijde van de rivier rijden is soms oorverdovend. De schepen die langskomen is een mooi aanblik maar de uitlaatgassen die wanneer de wind naar de camping is gericht is niet lekker. Het sanitair is goed, schoon maar véél te weinig. Zeker als met Rrhein in flamme elke centimeter wordt benut voor het plaatsen van campers en caravans. Er staan er veel meer als dat de camping eigenlijk aan kan. Ook de brandveiligheid laat op deze wijze te wensen over. kortom er moet alleen bij de eigenaar geld binnen komen maar uitgeven ten gunste en goede van de camping is er niet bij. Jammer het zou zo mooi kunnen zijn, maar geld is belangrijker de mensen komen toch wel.
4 years ago