Camping Le Garissou is a campsite with 30 pitches in Les Cabannes, France, located in the Midi-Pyrénées region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.
Besides camping you can also rent a cabin.
For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool, a water slide and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment, a tennis court, table tennis, a volleyball court and mini golf.
Dogs are welcome at Camping Le Garissou. Camping Le Garissou is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available. Camping Le Garissou is open from 15 March until 10 November.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewCordes sur ciel est certes le plus beau village de France, mais le camping le Garissou est un des campings les plus agréables de France. Sa situation: au sommet d'une colline, ses vues sur la campagne tarnaise, son calme, son cadre verdoyant et surtout sa piscine chauffée. Dorénavant, nous n'hésiterons pas à séjourner dans ce lieu pour des vacances roboratives.
4 years ago
nous avons passer 15 jours le camping et tres calme je lui reproche simplement de ne pas avoir de restauration et d'epicerie sinon tous le reste et super
4 years ago
Mooie kleine camping met een uitgebreid zwembad en een zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar die ook nog eens goed Engels sprak. Het dorp Cordes, waar de camping aan één kant op uitkijkt is erg de moeite van een bezoek waard.
4 years ago
Het is een kleine camping met ca. 30 chalets en 30 kampeer plaatsen. Er is een mooi zwembad (met toezicht) en een (gratis) midgetgolf baan. Omgeving is aantrekkelijk. Sanitair is redelijk en wordt 2x per dag schoongemaakt (met aftekenen). Personeel is erg vriendelijk en doet erg zijn best. Er is animatie (in het frans) en er wordt vrijwel dagelijks iets gedaan voor diverse doelgroepen. Er is broodjes services en een simpel restaurant. De camping is auto-arm: de auto moet zoveel mogelijk op de parkeerplaats blijven (afstand is naar de chalets is max 100 meter (op vlak terrein). De receptie, winkel en restaurant ligt ca. 50 m beneden de camping. WiFi is er ook, maar alleen goed bij de receptie. De chalets zijn relatief klein (50m2) met een buitenterras met redelijk wat ruimte er omheen. De chalets zijn van binnen redelijk goed verzorgd met een elektrisch fornuis met twee kookplaten. Douche en WC zijn ok. Er zijn bedden voor 4 personen en een slaapbank in de woonkamer. We vinden het wat klein voor zes personen.
4 years ago
Met een vriendin zijn wij 2 nachten verbleven op de camping met eigen tent. (De camping heeft ook chalets). Wij waren blij verrast. De plekken zijn mooi, niet veel privacy, maar was voor ons ook geen must. Het is op een berg met een prachtig uitzicht over de zonnebloemvelden en op het bergdorp Cordes sur Ciel (wat absoluut de moeite waard is om te bezoeken). Het personeel is ontzettend vriendelijk! En we hebben echt een habbekrats betaald. Er zit een zwembad bij, welke naar ons weten ook voor inwonenden is. Hier zit een kleine snackbar bij waar je de basis dingen kunt halen als frisdrank, ijsjes, patat etc. Hier is tevens gratis Wifi. Bij de receptie heb je 1 kastje waar ze pasta, wijn, rijst e.d. verkopen. Het sanitair ziet er goed uit, zijn 2 gemengde ruimtes, allemaal netjes en heb 2 x per dag iemand gezien die het schoonmaakte. Er staat ook een wasmachine en droger, maar vonden wij aardig duur. € 4,- voor wasmachine en € 3,- voor droger.
4 years ago