Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Congo
Camping Le Congo
Camping Le Congo
Camping Le Congo

Camping Le Congo in France

Maureillas Las Illas, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (5 votes)

Camping Le Congo

D618
66480 Maureillas Las Illas
France
Add to favorites

Camping Le Congo is a campsite with 0 pitches in Maureillas Las Illas, France, located in the Languedoc-Roussillon region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at Camping Le Congo. Camping Le Congo is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Cooking facilities
Camp shop
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Outdoor pool

Sanitary

Rentable bathroom
Washing machines
LC
LE CORRE Thierry Marie-helene French

Toujours tres disponible super accueillant Le moins serait les emplacements peu herbeux

4 years ago

La
Langlasse French

Très beau camping bonne animation restaurant au top les patrons très accueillant la piscine très bien entretenu, le mobil,home très propre et le cadre. Très spacieux terrain de boules et pleins d,animation gym, aqua gym, salle de sport vélo

4 years ago

Pa
Pascal Dutch

De douches zijn prima gerenoveerd en er is nu voldoende wasgelegenheid. De toiletten zijn sober maart wel schoon. Ook is er een wasmachine en een droger en een schoon zwembad met voldoende ligstoelen. De camping heeft inmiddels nieuwe eigenaars die heel aardig zijn en ook Engels spreken. Het restaurant kan beter en misschien een winkeltje zou ook prettig zijn.

4 years ago

Ma
Marie Dutch

Vuile toiletten, en op een onvriendelijke manier bediend. En dan zwijg ik nog over het eten.

4 years ago

Ro
Roel/Jaco Dutch

Als wij met de motor op vakantie gaan dan stellen wij omdat we toch de hele dag aan het rijden zijn zeer weinig eisen aan een camping. Wij selecteren dan een camping op 4 dingen. 1 en 2; Restaurant kleine / grote kaart. 3 en 4; Warm water om te wassen / douchen. Op deze camping hebben wij 9 dagen in augustus 2009 gestaan. Het restaurant; je kon kiezen uit Tournedos met friet en Mosselen met friet. Je kon voor 10u een half kippetje bestellen die je ‘s avonds kon ophalen. Wij noemen dit geen kleine kaart!! We moesten dus naar Ceret om te eten (daar kun je uitstekend eten!) maar daar selecteer ik geen camping voor! In die 9 dagen hebben wij nog geen warm water gezien! Ja er zat iets verschil tussen warm en koud! 4 wasbakken en 3 spiegels; kon je samen met je buurvrouw/buurman (gemengd washok) een spiegel delen. Je moest je slippers buiten neer zetten en over een handdoek het washok in lopen! Lekker fris zag dat er eind van de dag niet meer uit en wij vonden dat erg onhygiënisch!

4 years ago

Location