Camping Jägerbude is a campsite with 0 pitches in Erkner, Germany, located in the Brandenburg region. On site you will find a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet or an apartment.
There are several recreational activities on the campsite, such as kids entertainment.
Dogs are welcome at Camping Jägerbude. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewWe waren hier als tussenstop naar Polen. Erg vriendelijke eigenaar. Genoeg nette douches en toiletten. Op de camping kan je ook wat eten . ‘S morgens broodjes bestellen . Alles zeer goed bevallen. Geen last gehad van vliegtuigen. We hebben er maar 1 gezien. De snelweg is wel te horen maar geen last van gehad. Dicht bij de doorgaande snelweg dus lekker snel weer op de weg de volgende ochtend. Ook heel dicht bij Berlijn dus zeker de moeite waard.
5 years ago
de camping was opzicht goed alleen moest je echt overal voor betalen. ook kreeg je maar een sluitel voor het sanitair gebouw. De vrouw achter de receptie was ook niet erg aardig en wilden ons niet echt helpen. Naar berlijn toe gaan viel ook tegen we hebben maar een taxi gepakt maar dit was wel erg duur. maar verder is berlijn een super stad om uit te gaan.
6 years ago
De verbinding naar Berlijn is goed(10 min met auto of fiets naar de S-baan,en dan half uurtje reizen) en de staanplaatsen zijn ook goed (grasveld of plaats) Sanitair goed , alleen 50 cent voor 2 min douchen,en 50cent voor warm of koud afwaswater,en 1 sleutel per familie voor het sanitair gebouw is niet normaal. Restaurant eten is goed,maar is af en toe zonder voorbericht gesloten wegens bruiloft of partij, en ook voor de sfeer hoef je er niet naar toe. Kortom, alleen voor Berlijnbezoek een goede uitvalbasis
6 years ago