Camping El Acueducto
40004 Segovia
Spain
Camping El Acueducto is a campsite in Segovia, Spain, located in the Castile and Leon region. On site you will find wifi, a camp shop, a snack bar and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.
There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment and a tennis court.
Dogs are welcome at Camping El Acueducto. To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity are available.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewWij hadden een beetje schrik om naar deze camping te gaan vanwege de negatieve recensies. Wij zijn het niet eens met deze recensies. De camping was schoon, toiletten werden keurig schoongemaakt en het vuil om de camping werd elke dag opgehaald. De plaatsen zijn niet zo heel groot maar dat komt op stadscampings vaker voor. Onze caravan paste er prima op. Vanuit de camping heb je een mooi uitzicht op de bergen. De snelweg ligt zeer kort bij maar deze hoor je niet. Kortom prima camping om Segovia te bezoeken..
4 years ago
Redelijk grote camping met idd.langerekte plekkenin buitenwijk van Segovia. Internet bij buro. Goede busverbinding (als je eenmaal weet waar de haltie is) naar het prachtige Segovia ..als je het aquaduct ziet, geloof je je ogen niet! Fietsen niet aan te raden ivm. klimmen. Supermarkt in de buur 5 min. auto. Camping zelf beetje weinig sfeer. Maar hier sta je om Segovia te bezoeken.
4 years ago
Deze camping voldeed aan alles wat wij belangrijk vinden als kampeerders. Wel kan het seizoen van invloed zijn als het gaat om het aantal grote plekken en service.. Wij waren er begin juni. Vriendelijke en behulpzame mensen. Sanitair dagelijks onderhouden. Sommige plekken smal en langgerekt, maar er waren nu voldoende grote plekken voor campers en caravans.
4 years ago
Deze camping is niet leuk, niet mooi en totaal verwaardloosd. Dit was een keer enn nooit weer. Natuurlijk ligt deze campoing het dichtst bij Segovia, maar dat is werkelijk het enige voordeel. Kleine plekken, een erg ongeïnteresseerde campingeigenaar in een klein hokje, nee dit was tot nu toe de allerminste camping die wij ooit bezocht hebben. En dat allemaal voor de geringe prijs van € 27,50 per nacht. De kwalificatie Cat 1 moet de eigenaar zichzelf heben gegeven. Maar Segovia is de moeite waard.
4 years ago
Goede leiding maar de camping is in een woord verschrikkelijk
4 years ago