Prices not available
Estimated price based on 1 car and 2 persons with a tent, camper or caravan.

Campsite opened from 01 January till 31 December
Arrival
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Departure
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Days
{{r.bookingDays}}

This campsite is not yet validated by Spottocamp. Are you the owner? Contact us with the button below

I am the owner
Tents
Caravans
Rental cabins
BBQ allowed
- Advertisement -
4.5 / 5 (10 votes

Camping Duinvliet

Werendijkseweg 11
4374 NB, Zoutelande
the Netherlands

Camping Duinvliet is a campsite in Zoutelande, the Netherlands.

On Camping Duinvliet it's possible to camp with a tent or a caravan. Besides camping it's possible to rent a rental cabin as well. To wash your clothing there are laundry driers available

Characteristics campsite

Accomodation
Tents
Caravans
Campers
Rental cabins
Static caravans
Apartments

Facilities
BBQ allowed

Sanitary
Baby change facilities
Laundry driers


Click here if the information about this campsite is not correct or incomplete

Photos

Reviews

Gemmy en Yvonne
Dutch
We hebben een prachtige vakantie gehad, leuke camping, schoon sanitair en zeer vriendelijke eigenaren. Mooie ruime plekken met voldoende privacy.
4 years ago

Peter en Carina van der Horst
Dutch
Mooie camping-mooi sanitair met een super regendouche. Eigenaren zijn vriendelijk, gezellig, je voelt je erg welkom. Wij hadden kleine pech met de camper en meneer kwam gelijk helpen en heeft zelfs het euvel verholpen. Voor kinderen ziet het er ook aantrekkelijk uit. Wij komen zeker een keer terug.
4 years ago

fam swinkels
Dutch
In september 2 weken bij jullie op de camping was ons zeer goed bevallen mooie ruime plekken ,net sanitair en zeer gastvrij op loopafstand van alle faciliteiten en daarbij iedere dag vers brood met een vers eitje op de camping al met al voor herhaling vatbaar
4 years ago

Sander
Dutch
De camping is zo opgezet (weinig privacy, aantal plekken, tamelijk luidruchtige gasten ect.) dat van een mini-camping geen sprake is. Het is een ‘normale’ camping zonder ergens in uit te blinken. Grootste teleurstelling was dat wij op een open veld moesten staan, terwijl grote storm op komst was. Veel gasten met tent vertrokken daarom. Ook wij zijn die nacht zekerheidshalve elders gaan slapen. Van de camping hoorden wij niets (bijv. aanbod om te verplaatsen naar meer beschutte plek). Onze tent (goede kwaliteit, paar jaar oud) is in de nacht van de storm stuk gewaaid en ingestort. Dit was voor ons een teleurstelling, omdat de vakantie daarmee voorbij was. Volgende ochtend ontvingen wij direct een mail van eigenares wanneer wij de tent kwamen ‘opruimen’. Weinig empatisch, alsof wij zo naar huis waren gereden. Ook een (deel van) het resterende staangeld kregen wij desgevraagd niet terug. Weinig gastvrij.
4 years ago

- Advertisement -