Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Bosgraaf
Camping De Bosgraaf
Camping De Bosgraaf
Camping De Bosgraaf

Camping De Bosgraaf in the Netherlands

Lieren, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3.5 / 5 (21 votes)

Camping De Bosgraaf

Kanaal Zuid 444
7364 CB Lieren
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Luxe kamperen in een safaritent op Camping De Bosgraaf in Lieren. In het hoogseizoen kunnen kinderen en tieners deelnemen aan activiteiten als kanoën of boogschieten. Of ’s avonds met elkaar een balletje trappen op het voetbalveld. Ook horecagelegenheden vind je hier genoeg. Zo kun je naar de snackbar of het restaurant. Apeldoorn is 15 km rijden.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Drying room
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists
Youth group pitches

Recreation

Playground
Petting zoo
Kids entertainment
Swimming in natural water
Outdoor pool
Thermal baths
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Table tennis
Golf
Mini golf
Sailing/surfing
Bike rental
Fishing
Ski lift

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Rentable bathroom
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
Ba
Bastiaan Dutch

2 years ago

El
Elena Dutch

2 years ago

Ro
Roxanne Dutch

2 years ago

Co
Cornelis Dutch

Prachtige locatie. Royale standplaatsen! Comfortabele sanitaire voorzieningen. Echter, de hoeveelheid ijs in een softijsje is vrij beperkt en het is moeilijk om de topping te vinden! Qua berenhap met satésaus, de saus is nergens te bekennen! Ik begrijp dat er winst gemaakt moet worden, maar dit is tenslotte een camping, geen viersterrenrestaurant, dus houd de prijzen aantrekkelijk!Na de muziekavond, die absurd genoeg al om 11 uur eindigt, keer je terug naar je tent en vind je de eigenaren verspreid over de camping die je vragen om stil te zijn. Laat de bar gewoon open tot 1 uur, zet de muziek uit om 0.30 en laatste bestellingen om 0.45! Dan voorkom je dat mensen nog bij elkaar gaan zitten, maar direct naar hun tent gaan! Beneden is een bar, het zou geweldig zijn voor de jongeren om 's avonds iets te drinken. Zet er twee ouders achter de bar en het is prima. Er zijn zeker genoeg vrijwilligers te vinden! Nu worden de jongeren overal weggejaagd en hebben ze weinig te doen! Door de campinggasten werd er een leuk voetbaltoernooi georganiseerd! Het was gezellig met alle ouders op het veld!

2 years ago

Li
Liekele Dutch

Prima kampeerterrein. Aangename plek met veel schaduw en eigen toiletvoorzieningen. Het was schoon, er was warm water, een goede waterdruk in de douche, en een verwarming om handdoeken of kleding te drogen. Leuke speelplaatsen op de velden en de grote speeltuin was ook fantastisch. Fijn zwembad, zowel het grote met glijbaan als het kleine peuterbad. Er zijn ook voldoende uitstapjes in de omgeving, vooral bij slecht weer.

2 years ago

1 / 5

Location