Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Continental
Camping Continental
Camping Continental
Camping Continental

Camping Continental in Italy

Bardolino, Italy

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (10 votes)

Camping Continental

Via Gardesana Dell'Acqua 15
37011 Bardolino
Italy
Visit website
Add to favorites

Camping Continental is a campsite with 258 pitches in Bardolino, Italy, located in the Lake Garda region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

For swimming there is an outdoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and fishing.

Dogs are welcome at Camping Continental. Camping Continental is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping Continental is open from 1 April until 6 October.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade

Recreation

Playground
Swimming in natural water
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Rentable bathroom
Washing machines
Dryers
LM
Liesbeth maas Dutch

het is een geweldige camping

4 years ago

FV
Fam. V. Dutch

Wij waren erg laat met boeken maar deze camping had nog plaats. De kampeerplaats lag in het gedeelte boven (zone Blauw) en we kregen bij reservering meteen de afmetingen door: 9,90 x 6.30. Niet heel erg ruim, zeker goed te doen met een caravan, voortent, bijzettentje en auto. Onverwachts was onze zoon voor een week meegegaan met zijn auto. Dit bij aankomst pas gemeld. We werden zeer vriendelijk ontvangen en 1 persoon extra + 2e auto was geen enkel probleem. De 2e auto kon elders op de camping geparkeerd worden. Een redelijk kleine camping dus alle voorzieningen dichtbij: zwembad, winkel, sanitair. Op het gedeelte waar wij stonden een mix van veel vaste plekken, vooral Italiaanse kampeerders. Nederlanders waren er wel maar meer in het lager gelegen deel van de camping. Sanitair goed, heerlijke douches! Zwembad geweldig om te af te koelen. Gardameer en strand ook top. Bardolino heel fijn op loopafstand. Gezellige, mooie omgeving...

4 years ago

Wa
walbo Dutch

Rustige schone camping met leuk zwembad direct aan Gardameer. Toen we op maandag aankwamen was ik aangenaam verrast door het zeer schone sanitair. Na een paar dagen zag je dat ondanks dat er schoon gemaakt werd, het sanitair niet meer zo schoon werd als aan het begin van de week. Grote warme douches. Klein winkeltje (redelijk prijzig), lidl en spar op fietsafstand. Het gezellige Bardolino op 20 min. loopafstand. Geen animatie. Restaurant aanwezig met lekkere pizza's (ook afhalen). Gratis wifi. Nederlands sprekend aan de receptie. Klein strandje achter de camping. Geen gezellig strand en water was niet zo schoon. Electra en watertappunt aan de kampeerplek.

4 years ago

Me
Melanie Dutch

Echt een top camping! (We zijn er 6 dagen geweest, eind juni). Mooie plaatsen met redelijk wat schaduw, wandelpad over en je ligt in het garda meer! Ook een heerlijk zwembad op de camping, klein campingwinkeltje en op loopafstand van Bardolino (ook op loopafstand van Garda, is ietsje verder). Als ik een nadeel zou moeten noemen dan is het dat de douches helemaal afgesloten zijn en daardoor niet ventileren. Maar het zijn schone en goede douches, dus eigenlijk het nadeel noemen niet waard!

4 years ago

Sa
Sarah Dutch

In het hoogseizoen met ons dochtertje van 2 jaar op de bonnefooi deze camping gevonden en een week verbleven. Het was super! Mooie ruime plek, mooi zwembad en heerlijke pizza! Ook heel fijn dat je lopend naar bardolino kan of garda. Heerlijke stadjes wel super toeristisch maar lekker eten en lekker Italiaans! Toiletgebouw was heel erg mooi en schoon. Wel een beetje jammer van het weer veel onweer en regen savond's daarom zijn we na een week weggegaan. Maar zeker een aanrader!!

4 years ago

1 / 2

Location