Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Ciudad de Albarracín
Camping Ciudad de Albarracín
Camping Ciudad de Albarracín
Camping Ciudad de Albarracín

Camping Ciudad de Albarracín in Spain

Teruel, Spain

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (11 votes)

Camping Ciudad de Albarracín

Camino de Gea s/n
44100 Teruel
Spain
Add to favorites

Camping Ciudad de Albarracín is a campsite in Teruel, Spain, located in the Aragon region. On site you will find wifi, a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a cabin or a chalet.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and kids entertainment.

Dogs are welcome at Camping Ciudad de Albarracín. Camping Ciudad de Albarracín is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Drying room
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Central bonfire area
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
Om
omirou French

Agréable étape, propriétaires sympatiques, sanitaires exemplaires

4 years ago

J.
j.hEEBINK Dutch

Zeer vriendelijk personeel/eigenaren en ontzettend schoon sanitair. Er is nu ook tegen de berg op een aantal plekken gerealiseerd waardoor je een mooi uitzicht hebt en lekker in het zonnetje zit.

6 years ago

An
Anneke Dutch

Prima uitvalsplek om de stad te bezichtigen. Camping heeft netjes sanitair. Geen eigen zwembad maar je kan tegen een kleine vergoeding gebruik maken van het openbare zwembad wat heel dichtbij ligt.

6 years ago

Pa
paulbulters Dutch

Mul zand op standplaatsen, zal bij regen smeerboel zijn, kleine standplaatsen, stonden in mei dicht opeen, sanitair goed en schoon, gratis wifi maar wel langzaam, mooi op loopafstand van plaatsje. Receptie zorgt alleen voor in- en uitschrijven en zoek het voor de rest zelf maar uit.

6 years ago

Ja
Jack Dutch

De camping in Albarracin is een heel aardige camping. De plekken zijn aan de kleine kant maar met wat passen en meten moet het lukken. Iets meer waterpunten zou geweldig zijn, daar ontbreekt het nog wel aan. Prima ontvangst bij de receptie en het restaurant is ook geweldig. Een paar keer prima gegeten. Vraag om de lokale witte wijn, zit in een slanke, bijna Duits aandoende fles. Voortreffelijk. Sanitair is prima, kijk even of je je favoriete douchekop hebt. Massage, stort of gewoon. De beste plekken liggen tegen de bergwand aan in verband met de wind die ’s avonds vaak opsteekt. Dan kan je ook nog genieten van de avondzon en lig je ’s ochtends niet gelijk te bakken. Albarracin ligt op een steenworp afstand, vijf minuten op de fiets of twintig minuten lopen.

6 years ago

1 / 3

Location