Camping Chateau De Montrouant is a campsite with 45 pitches in Gibles, France, located in the Burgundy region. On site you will find a camp shop and a restaurant.
For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and a tennis court.
Dogs are welcome at Camping Chateau De Montrouant . Camping Chateau De Montrouant is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewWij hadden een zeer leuke vakantie! Onze kinderen waren tussen de 6 en de 14 jaar oud en hebben zich allemaal geamuseerd! Het is een rustige camping, met een goed zwembad, ook twee peuterbadjes verbonden aan het grote zwembad. Het is zeer netjes en alles wordt goed onderhouden! De camping eigenaars Jean-Mi en Emanuelle waren zeer vriendelijk! Ook konden we lekkere wijn drinken vanuit zijn eigen wijngaard! Een aanrader! Het brood dat we bestelden, werd 's morgens aan onze tent gelegd. Wat een service! Ook konden we af en toe inschrijven om kip aan 't spit te eten met frietjes, zeer lekker! De pizza was ook lekker! Wij hadden een campingplek met uitzicht op het meer! prachtig! Deze camping is echt een aanrader! Wij zijn de eerste twee weken van juli geweest, het is dan nog zeer rustig, want in Frankrijk begint de vakantie pas later.
2 years ago
Onze vakantie was fantastisch! Onze kinderen, variërend in leeftijd van 6 tot 14 jaar, hebben zich uitstekend vermaakt! De camping is rustig, voorzien van een prima zwembad, en zelfs twee peuterbadjes die aan het grote zwembad zijn gekoppeld. De netheid is opvallend en alles wordt goed onderhouden! De campingeigenaren, Jean-Mi en Emanuelle, waren buitengewoon aardig! We hadden zelfs de mogelijkheid om heerlijke wijn te proeven uit zijn eigen wijngaard! Een echte aanrader! Het brood dat we bestelden, werd 's ochtends bij onze tent bezorgd. Wat een geweldige service! Af en toe konden we ons inschrijven om kip aan het spit met frietjes te eten, heerlijk! De pizza was ook smakelijk! Onze kampeerplek had uitzicht op het meer! Schitterend! Deze camping is absoluut een aanrader! We zijn er de eerste twee weken van juli geweest, het is dan nog erg rustig, want in Frankrijk start de vakantie pas later.
3 years ago
Netjes, schoon, heerlijk ontspannen, uitstekend eten en je kunt er heerlijke wijn van eigen wijngaard drinken. Super en wat een enthousiaste vriendelijke eigenaren. Mooie omgeving om te wandelen en leuke stadjes om heen te gaan.
4 years ago
Wat een geweldige locatie! Schitterend chateau met landgoed, zwembad en visvijver op het plattenland van de Bourgogne. De plekken zijn ruim met veel privicy. Op 9 km van supermarkt. Netjes en schoon sanitair. Voor echte natuurliefhebbers. De eigenaren doen er alles aan om je een knus een warm gevoel te geven. De kipavonden van Jean Mi zijn een groot succes, heerlijk! Je kan je ook aansluiten bij een hardloopgroep georganiseerd door de eigenaar. Tijdens deze coronatijd bracht hij elke ochtend de broodjes bij je tent. Wat een service. Wij zijn verliefd geworden op deze unieke plek en lieve eigenaren. Zij verdienen een zooveraward Met hun idyllisch gelegen chateau! Wij komen zeker terug.
6 years ago
Mooie gelegen camping zeer vriendelijke eigenaren en een geweldig verzorging tijdens de thema week sept 2017
6 years ago