Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campeggio degli Ulivi
Campeggio degli Ulivi
Campeggio degli Ulivi
Campeggio degli Ulivi
Campeggio degli Ulivi

Campeggio degli Ulivi in Italy

Deiva Marina, Italy

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (6 votes)

Campeggio degli Ulivi

Località Fornaci
19014 Deiva Marina
Italy
Visit website
Add to favorites

Campeggio degli Ulivi is a campsite with 100 pitches in Deiva Marina, Italy, located in the Liguria region. On site you will find a restaurant.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Snack bar
Restaurant
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Pitches with shade

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
BE
Barend en Nelleke van Leeuwen Dutch

Camping is uitstekend. Gelukkig geen muziek. Familiesfeer. Vriendelijk personeel. Een goede plek voor onze caravan van 6 meter. Dichtbij strand. Speciale waardering voor het restaurant. Prima eten voor een bescheiden prijs. Echt een aanrader!!!

6 years ago

CM
Chantal Mulders Dutch

Deze camping is prima voor een paar nachten maar niet voor een langer verblijf. Er loopt namelijk een spoorlijn langs de camping die ook 's nachts erg lawaaierig is. De camping ligt wel lekker dicht bij het kiezelstrand en het dorpje. Daar kun je boodschappen doen want een winkeltje is er niet. De pizzeria op de camping is overigens de beste in de regio. Als je niet naar deze camping gaat kom er zeker wel een pizza eten. Kortom, prima camping voor een paar dagen als je Cinque Terre wil bezoeken.

6 years ago

Ja
Jackelien Dutch

De camping is heel eenvoudig, sanitair is netjes schoon, er is een bar met pizzaverkoop (zelf geen gebruik van gemaakt) De plaatsen zijn smal en sommigen zijn heel slecht in te komen. We hebben een grote caravan ongeveer7meter, maar konden zelfs met behulp van mover er niet inkomen. Uiteindelijk met toestemming van personeel op de parkeerplaats gestaan waar we ruim een week heerlijk hebben genoten. Het personeel is erg vriendelijk. Wifi is alleen mogelijk rondom receptie. gratis..

6 years ago

YH
Yvonne Hiep Dutch

De afgelopen week hebben wij 5 nachten op deze gezellige, goed onderhouden camping gestaan. Ruime plek, met wasbak. Campingbar/restaurantje. Speeltuintje voor kinderen. Heel netjes sanitair en wasmachines. Het is een paar honderd meter lopen van strand, centrum, supermarkt...kortom je hebt alles dichtbij. Een aanrader wat mij betreft!!!

6 years ago

Kj
kjwestra Dutch

we hebben in juli een aantal dagen op deze camping gestaan. de camping heeft prachtige grote plekken (langwerpig), met een eigen wasbak. de plek heeft genoeg zon en schaduw door de aanwezige olijfbomen (ulivi). op een plek kun je met gemak 3 tentjes kwijt, of een caravan en nog 2 tentjes. het sanitair is goed verzorgd en ziet er mooi uit. op de camping zie je weinig nederlanders (1 andere toen wij er waren), en veel italianen, waar je overigens geen last van hebt (behalve tot laat spelende kinderen). de locatie van de camping is super, je loopt zo binnen 2 minuten naar het strand (itt sfinge en valdeiva), en het station is om de hoek (komt wel af en toe een trein langs de camping...). dit station geeft toegang tot een trein naar cinque terre, maar ook genua en portofino (aanraders!). kortom: fantastische uitvalsbasis en een goede plek voor de uitrustdagen aan het strand!

6 years ago

1 / 2

Location