Camp- Hammer is a campsite with 126 pitches in Simmerath-Hammer, Germany, located in the North Rhine-Westphalia region. On site you will find wifi, a restaurant and fresh bread in the morning.
You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.
For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, table tennis, jeu de boules, bike rental, sailing and surfing and a sauna.
Camp- Hammer is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camp- Hammer is open all year round.
Photos
Characteristics
Accommodations
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewMooie camping,schoon sanitair . Inderdaad kleine plekken, de slagbomen, de tags die je moet gebruiken voor entree in de gebouwen zijn stom en tonen wantrouwen maar het was nog in balans met de omgeving en ligging aan de rivier. Tot dit jaar :terug van een flinke wandeling. Naast ons gekomen: een groep 18 +jongeren met bier, roken, muziek en lol. Heb ik ook gedaan( behalve het roken) maar ik ging niet naar een familiecamping maar naar een jongerencamping. Na melding bij de eigenaresse kregen we onbegrip: mensen mogen toch drinken? Het geluid: babys huilen ook op de camping? We vroegen om een andere plek. Omdat het 10 voor 3 was en de receptie officieel nog niet open was zei ze: over 10 minuten mag je komen. Ze had nog een plek voor 2 dagen. We hadden nog 3 staan. Geld niet terug. Tent verplaatsen. 1, 5 uur verder. Het totale gebrek aan inlevingsvermogen vind ik verbijsterend. Jammer. De eigenaren hebben goud in handen op die plek.
4 years ago
Camping ligt mooi, sanitair is schoon. Prima zou je zeggen. Maar wat een nare beheerder (de vrouw, dan man is een vriendelijke gast). We hadden per ongeluk teveel geld overgemaakt. Ter plekke moesten we wel contant borg voor de key en het resterende bedrag betalen maar dat kon niet verrekend worden met het via de bank teveel betaalde. Daarvoor moesten we een mail schrijven. Je begrijpt het, niet het volledige teveel betaalde terug gekregen.
4 years ago
Kleine plaatsen en slechts drie toiletten voor de heren en drie voor de damesnwat echt veel te weinig is voor zo een grote camping.Ook qua prijs aan de hoge kant.Omgeving is mooi en restaurant is goed.7
6 years ago
Uitstekende camping, eigenaren zijn vriendelijk en belangstellend.
6 years ago
Wij hebben vorig jaar met familie en vrienden op deze camping gestaan met Hemelvaart en Pinsteren. Camping was mij aangeraden door een collega. Wij waren al een paar jaar op zoek naar een camping waar we ieder jaar met Hemelvaart/Pinsteren naar toe konden ter vervanging van een camping in de Ardennen, waar we 12 jaar ieder jaar hebben gestaan. Volgens ons hebben we 'm gevonden. Zeer vriendelijke ontvangst, ruime plekken (Komfortplaz met eigen electra, water en afvoer), mooie ligging, mooie wandelomgeving, zerr schoon sanitair (verboden toegang met straatschoeisel, dus badslippers apart mee!) met rustgevende muziek, goed eten voor 'n zeer schappelijke prijs (beperkte kaart). Al met al 'n plek waar wij dit jaar weer geboekt hebben met Hemelvaart/Pinksteren als start voor het nieuwe kampeerseizoen. We kijken er nu al naar uit!
6 years ago