Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (5 votes)

Bad-Camp Ettersburg

Badteichweg 1
99439 Ettersburg
Germany
Add to favorites

Bad-Camp Ettersburg is a campsite in Ettersburg, Germany, located in the Thuringia region. On site you will find wifi, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and kids entertainment.

Dogs are welcome at Bad-Camp Ettersburg. To wash your clothes there are washing machines available. Pitches with electricity are available.

Photos

No images available

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
IL
I. Luiten Dutch

Gemoedelijk, rustig, klein. Fijne sfeer. Geen zwembad, wel ‘zwemvijver’. Keurig sanitair, hele fijne en gratis douche. Superplek als je van eenvoud en fijne sfeer houdt.

6 years ago

Hi
Hillenga Dutch

Wij hebben 2 nachten overnacht op deze camping. De camping is eenvoudig maar heel gemoedelijk. De receptie is van 8 tot 9 en van 19 tot 20 uur open maar dat vonden wij geen enkel probleem. Tijdens mijn mailcontact werd dit al gezegd en er was een plaats voor ons gereserveerd heerlijk onder de bomen. Ideaal om zoals wij kz buchenwald te bezoeken erg indrukwekkend en moet je gezien hebben. Ook naar weimar geweest leuke stad. Kortom simpele camping maar prima naar mijn idee. Heerlijk rustig en de douche en wc s waren erg netjes en schoon. Receptie aardige mensen em erg behulpzaam. Kortom wij komen zeker een x weer als wij die kant op gaan of richting tsjechie

6 years ago

FB
familie breda Dutch

Rustige camping met veel bomen en groen, voorheen was het terrein een openlucht zwembad en sinds 2004 is het een camping. Sanitair is schoon, maar vrij beperkt. Zwembad en glijbaan zijn verouderd maar wel ok.

6 years ago

Fa
Fam_Ros Dutch

Wij hebben deze camping bezocht om Buchenwald te kunnen bezoeken. 1 dag gestaan hier en dat was lang genoeg. Bij aankomst hangt er een briefje dat de beheerder tussen 08:00 en 09:00 er is met de bestelde broodjes, 's avonds tussen 18:30 en ca 20:30 om in te schrijven en af te rekenen. De plek mag je zelf uitkiezen. Voor 1 nacht is het goed. Sanitair is goed. Fijne douches en behoorlijk schoon! Prijs - kwaliteit vehouding vind ik scheef. Auto met caravan + 3 volwassenen + stroom : 32,- vond ik uit het lood!

6 years ago

An
Anton_Debbie Dutch

In eerste instantie was het onze bedoeling om op deze camping onze tent op te zetten. Maar de camping had middels de internetpagina een hele andere verwachting geschept. Wat ons betreft was het een echte tegenvaller. Het zwembad is voor een klein deel nog om te zwemmen. De rest is een grote vijver geworden. De helft van de kampeer plekken heeft elektra. De camping beheerder is er alleen op specifieke tijden. Ik denk dat als je alleen voor de rust komt en verder weinig eisen hebt. Je hier een prima plek kunt hebben. Maar wij vonden het voor onze kinderen geen goeie plek. Er waren geen andere kinderen, het zwembad is niet af gebakend met een hek.

6 years ago

Location