Aan De Grens is a campsite with 30 pitches in Swalmen, the Netherlands, located in the Limburg region. On site you will find wifi.
Dogs are welcome at Aan De Grens. Aan De Grens is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Sanitary
Reviews
Write a reviewWat een fijne camping met goed sanitair. De eigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam. De omgeving is in één woord prachtig. Je kunt er heerlijk wandelen, de Swalm- route is zo mooi en afwisselend. Wij hebben hem in 2 dagen gelopen. Fietsen kun je er ook heerlijk. Wij gaan zeker terug.
4 years ago
De camping heeft als aankomst en vertrek de tijden 11.00u en vanaf 14.00u staan. Wij waren er een weekend en vroegen donderdag 17.00 uur bij aankomst om de zondag wat langer te kunnen blijven ( was op dat moment geen probleem)en heb gelijk al wat extra betaald. zondag morgen komt ze twee keer toe met nieuwe gasten in het golfkarretje om hun nieuwe voorkeur waar ze konden staan waaronder ook de onze. met haar verzoek uiterlijk 11.00 weg te zijn. sorry maar zo ga je met je klanten niet om waarom kunnen zij wel om 11.00 op de camping terect terwijl je regels hebt 11.00 vertrek of een andere afspraak en vanaf 14.00 aankomst. nee! dit was niet prettig om persoonlijk door haar weg gejaagd te worden voor nieuwe gasten. gasten welke daar jaren komen waren ook verbijsterd ! m.a.w. eens maar niet weer!!
4 years ago
Rustige seniorencamping. Vriendelijk ontvangst met rondleiding. Mooie grote plaatsen met stroom en water op de plek. Fantastische uitvalsbasis om op de fiets de omgeving te verkennen. Brachterwald met zijn herten/ paarden populatie fantastisch om doorheen te fietsen. Uit eten in Brüggen Duitsland is ook de moeite waard. Lekker eten voor een bijzonder schappelijke prijs. Ondanks dat de Bosstraat een drukke en soms lawaaiige weg is, toch een camping om terug te komen. Fijne tijd gehad op deze mooie goed uitgeruste camping.
4 years ago
We waren voor het eerst op deze camping. We voelden ons er direct thuis. Vriendelijke ontvangst met een goede uitleg! Er heerst een gemoedelijke sfeer. Sanitair e.d. super schoon. De camping ligt in een prachtige omgeving. Mooi fiets- en wandelgebied. Je loopt zo van de camping Duitsland in. Ook in Duitsland ligt een prachtig natuurgebied. ( 2 km. fietsen ). Roermond ligt dichtbij. Hier zijn ook de grote winkels! Swalmen heeft ook een goede supermarkt, met daarnaast de bakker en de slager. Kortom camping “Aan de Grens” is een bezoek waard! De vriendelijke eigenaren zullen jullie hartelijk ontvangen!
4 years ago
Nette schone camping met goede voorzieningen. Ruime plaatsen die voorzien zijn van een tegeltableau voor de voortent. Wat ons opviel dat dit tableau goed vlak was en echt horizontaal. Het neerzetten van de caravan was een fluitje van een cent. Vooral een camping voor ouderen en rustzoekers. Ideaal voor toeren in de omgeving. Wij liepen het Pieterpad dat op 500 meter langs de camping loopt.
4 years ago