Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Vallée de l'Our
Vallée de l'Our
Vallée de l'Our
Vallée de l'Our
Vallée de l'Our

Vallée de l'Our in Luxemburg

Eisenbach, Luxemburg

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (18 Stimmen)

Vallée de l'Our

Monsieur Dombret José 5, Haaptstrooss L-9838 Untereisenbach
L-9838 Eisenbach
Luxemburg
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Vallée de l'Our ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Eisenbach, Luxemburg, gelegen in der Region Ardennes / Diekirch. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei Vallée de l'Our willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Snackbar
Restaurant
Befestigte Wege
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz
Barrierefreier Wasserzugang

Sanitär

Waschmaschinen
Ja
Jacinta Niederländisch

Prachtige camping aan het water heel vriendelijke eigenaar die tevens kok is en heerlijke gerechten bereid, het is ook een hond vriendelijke camping met een speeltuin voor honden ook kun je hier vliegvissen forel ,barbeel enz. Wandelen is ook een mogelijkheid dus een echte aanrader. Wij hebben genoten en komen zeker een keer terug

vor 2 Jahren

Ma
Marka Niederländisch

De camping ligt aan het water maar dicht langs een weg met veel verkeer. Je moet ver lopen voor de douche en 's nacht is er hondengeblaf. Dat verwacht je niet van zo'n dure camping. De eigenaar (een jongeman) was zeer grof en onfatsoenlijk tegen ons omdat iets hem niet beviel. Zodanig dat we hier nooit meer terugkomen. Een afrader!

vor 2 Jahren

A
A Niederländisch

Safaritent is mooi maar vlak naast de autoweg, niet echt een rustgevende ligging. (s’nachts geen last van verkeer en geluid)

vor 2 Jahren

Ha
Hans Niederländisch

Afgelopen 3 dagen met camper op de camping geweest. Vriendelijke eigenaren, mooie, ruime plek aan het water. s’ Morgens verse broodjes, goed restaurant. Bus stopt voor de camping. Gratis openbaar vervoer.

vor 2 Jahren

Li
Lisanne Niederländisch

Een schitterende kampeerplek aan de waterkant met een uiterst gastvrije eigenaar die ook als chef fungeert en voortreffelijke maaltijden klaarmaakt. Daarnaast is het een camping die honden verwelkomt en zelfs een speelplaats voor honden heeft. Je kunt hier ook vliegvissen op forel, barbeel en dergelijke. Wandelmogelijkheden zijn er eveneens, dus absoluut de moeite waard. We hebben er enorm van genoten en zullen zeker terugkeren.

vor 3 Jahren

1 / 4

Standort