Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Lemsterhop
't Lemsterhop
't Lemsterhop
't Lemsterhop
't Lemsterhop

't Lemsterhop in die Niederlande

Lemmer, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (11 Stimmen)

't Lemsterhop

Frieseweg 2
8531 XB Lemmer
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

't Lemsterhop ist ein Campingplatz mit 0 Stellplätzen in Lemmer, die Niederlande, gelegen in der Region Friesland. Vor Ort findest du WLAN und eine Snackbar.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei 't Lemsterhop willkommen. 't Lemsterhop ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Snackbar
Rollstuhlgerecht

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz

Sanitär

Waschmaschinen
Ko
Kofi Niederländisch

We waren niet bekend met deze kampeerplek. De beheerder heette ons zeer gastvrij welkom en leidde ons naar onze locatie. De kampeerplaats is zeer ruim en biedt veel privacy. Het sanitair was netjes en goed onderhouden. WiFi was kosteloos. Het enige minpunt was de nabijheid van de grote snelweg, wat bij een bepaalde windrichting hinderlijk kan zijn. De camping is dichtbij Lemmer gelegen en is gemakkelijk te voet of per fiets te bereiken. Het is een uitstekende locatie voor fietstochten. Al met al een uitstekende kampeerlocatie.

vor 3 Jahren

Be
Berni Niederländisch

Een heerlijke camping met veel privacy. Het ontvangst was heel hartelijk en ze denken echt met je mee. Een camping waar wij zeker weer terugkomen! Natuurlijk hoor je de snelweg maar je bent een kniesoor als je daar op let het hoort bij dit plekje,

vor 4 Jahren

Go
Gols Niederländisch

Heerlijk genieten. Geen last van snelweg alles netjes verzorgd

vor 4 Jahren

HF
H. Faken Niederländisch

Prima kleinschalige boerderijcamping, alles goed voor elkaar. Fijne plekken. Gelegen nabij snelweg waar je niet veel van merkt. Wij komen terug!

vor 4 Jahren

Ro
Ronny Niederländisch

Volledig aangepast voor mensen met een beperking. Kleine (15 à 20 plaatsen) en nette camping op fietsafstand van het mooie Lemmer. Sanitair wordt meerdere malen per dag gereinigd en is dan ook altijd kraaknet. De autoweg vlakbij hoor je wel maar is voor ons niet storend geweest.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort