Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Recreatiecentrum De Witte Berg
Recreatiecentrum De Witte Berg
Recreatiecentrum De Witte Berg
Recreatiecentrum De Witte Berg
Recreatiecentrum De Witte Berg

Recreatiecentrum De Witte Berg in die Niederlande

Ootmarsum, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (17 Stimmen)

Recreatiecentrum De Witte Berg

Wittebergweg 9
7637 PM Ootmarsum
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Recreatiecentrum De Witte Berg ist ein Campingplatz mit 200 Stellplätzen in Ootmarsum, die Niederlande, gelegen in der Region Overijssel. Vor Ort findest du einen Campingladen und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool und natürliches Badegewässer. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, einen Tennisplatz, Tischtennis, Minigolf und Fahrradverleih.

Hunde sind bei Recreatiecentrum De Witte Berg willkommen. Recreatiecentrum De Witte Berg ist rollstuhlgerecht und bietet barrierefreie Sanitäranlagen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Recreatiecentrum De Witte Berg ist ganzjährig geöffnet.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
WLAN
Campingladen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
Außenpool
Innenpool
Thermalbad
Sauna
Tennis
Tischtennis
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Fahrradverleih
Skilift

Sanitär

Wohnmobil-Servicestation
Wickelraum
Waschkabinen
Mietbares Badezimmer
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
El
Elja Niederländisch

Over het algemeen is het een aangename camping. We hadden een huisje gereserveerd voor de zomerperiode. Toen we aankwamen, bleek het echter een soort luxe stacaravan te zijn die van binnen veel onderhoud nodig had. De ruimtes waren krap, de keukenkasten hingen scheef en het meubilair was verouderd. Het personeel was daarentegen zeer behulpzaam en het animatieteam deed zijn uiterste best. Het is een leuke plek voor kinderen tot ongeveer 8 jaar, maar voor oudere kinderen is er weinig te doen. Het water in het zwembad was ijskoud en er was een vreemde regeling in het restaurant waarbij je alleen op woensdag pizza kon bestellen. De rest van de week was de pizzeria gesloten en je mocht niet alle maaltijden meenemen naar je huisje. Wat betreft prijs-kwaliteitverhouding was het voor ons een teleurstelling en De Witte Berg heeft veel concurrentie in de omgeving.

vor 3 Jahren

Li
Linda Niederländisch

We hebben een week in de zomervakantie gekampeerd op de Witte Berg. Er is genoeg vermaak voor kinderen. (o.a. zwembad, speeltuinen, vijver en animatie). Sanitair is netjes en wordt regelmatig goed schoongemaakt. We komen nog een keer weer!

vor 4 Jahren

Ev
Eva Niederländisch

Een hele fijne, kindvriendelijke camping! We hebben genoten van twee weken. Onze kinderen zijn dagelijks wel een keer gaan knutselen/ dansen bij de animatie. We hebben goed gegeten (lunch en diner) in het restaurant. Het sanitair is netjes en er is een fijne familiebadkamer. We zouden zeker nog eens terugkomen!

vor 4 Jahren

Li
Lianne Niederländisch

Een fijne camping, mooie grote plekken. Camping goed overzichtelijk, waardoor de kinderen zelfstandig over de camping konden. Zwembad wat klein, maar daar hebben de kinderen geen last van gehad. Zwemvijver was wel wat vies i.v.m. de kleigrond. Daardoor ook lastig uit het water te komen. Sanitair werd heel goed bij gehouden een enorm pluspunt! Animatie op zich prima. Die van ons miste wel de campingbingo. Wie weet komen we terug. Wasmachines werkten helaas wat minder goed. Kortom fijne kleinschalige camping.

vor 4 Jahren

MV
Mariska Visser Niederländisch

Leuke camping, leuk overzichtelijk zwembad. Met een badje voor de kleintjes. Daar is de glijbaan ook in te vinden. Zwemvijver vonden wij erg vies. De toiletten en douches waren netjes. Werd netjes schoongemaakt. Animatie was leuk. De meiden kwamen de kinderen twee keer per dag ophalen om mee te gaan naar de activiteit. Aandacht voor alle kinderen. Leuke activiteiten. Ootmarsum is van alle gemakken voorzien. Leuk dorp. Andere plaatsen dichtbij. Duitsland ook snel te bereiken. Restaurant op de camping prima, heerlij gegeten. Snackbar een keer iets minder. De andere keer prima. Al met al een camping om terug te komen

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort