Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Wifi
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
4 / 5 (11 stimmen

Les Tomasses

Chemin du Maoupas
83210, Belgentier
Frankreich

Les Tomasses ist ein Campingplatz in Belgentier, Frankreich. Les Tomasses hat wifi, ein restaurant und einen innen schwimmbad. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Neben Camping ist auch das mieten möglich ein mobiler bungalow. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz und ein streichelzoo.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen und wäschetrockner.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz
Kinder-Animation
Freibad

Unterkunft
Mobile Unterkünfte

Anlagen
TV anschluss
Wifi
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlzugang

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm
Auto frei

Sanitär
Babywickeleinrichtungen
Waschmaschinen
Wäschetrockner


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Eduard
Niederländisch
2 Jahre vor

jos
Niederländisch
Aan te raden voor mensen die zowel het binnenland van de Var willen bezoeken , als de Cote Provencal , want die ligt slechts 20 minuten met de auto er vandaan , maar zelf ligt de camping in een rustige regio.Het zwembad is uitstekend , de plaatsen ook , het nieuwe sanitair evenzeer , de eigenaar is vriendelijk en behulpzaam , Belgentier en de bakker aldaar liggen 7 fietsminuten verwijderd , hypermarches van Carrefour en Geant Casino bereik je met de auto in een kwartier en de camping ligt op nog geen 10 minuten met de auto tussen 2 uitstekende restaurants met een goede prijs-prestatieverhouding , Auberge de Pachoquin in het noorden en La Bastide Enchantee in het zuiden
4 Jahre vor

Paul
Niederländisch
Hebben 9 dagen gestaan. In 1e instantie op een plek langs het riviertje. Daar is echter de drukke weg (dag en nacht) goed hoorbaar en voor ons reden om naar het andere deel te verplaatsen. Plaatsen zijn bijna overal ruim en bieden vaak voldoende schaduw als de zon los gaat. Toilet gebouwen worden zeer matig schoongemaakt en onvoldoende frequent. Schoonmaker heeft enkel materialen bij zich voor de vloer. Met een schone doek wastafels en de wc's schoonmaken heeft hij geen weet van of is hij niet op geïnstrueerd. Prullenbakken en wanden worden sowieso niet gedaan. Schoonmaakwerk met de Franse slag! Sfeer op de camping is verder wel oké. Bij het deel van de verhuur chalets is het drukker en wij vonden het storend dat er ook in de nacht toegang was tot de camping. Waardoor er door de week al om 06.00 in de ochtend over de camping werd gereden. Mensen die gaan werken?? Prijzen 2021 op ingangsbord kloppen niet. Dat geeft een verkeerd gevoel.
4 Jahre vor

David
Niederländisch
Het is alweer 2 jaar geleden, maar de herinnering is nog levendig aanwezig: poep in het sanitairhok - en dan bedoel ik niet in het toilet - en dagenlang geen warm water. Dode muizen in het zwembadreservoir. Troebel zwemwater. Vanwege het uitblijven van warm water, wasten wij koud af. Het gevolg: een salmonella vergiftiging voor mijzelf en mijn zoon. We hadden gereserveerd voor 3 weken, maar zijn na 2 weken vertrokken. De eigenaren werken duidelijk hard, maar dit was helaas geen fijne ervaring.
4 Jahre vor

- Advertisement -