Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Verger de Jastres
Le Verger de Jastres
Le Verger de Jastres
Le Verger de Jastres
Le Verger de Jastres

Le Verger de Jastres in Frankreich

St-Didier-Sous-Aubenas, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3.5 / 5 (12 Stimmen)

Le Verger de Jastres

44 Route de Montélimar
7200 St-Didier-Sous-Aubenas
Frankreich
Zu Favoriten hinzufügen

Le Verger de Jastres ist ein Campingplatz in St-Didier-Sous-Aubenas, Frankreich, gelegen in der Region Rhône-Alpes. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei Le Verger de Jastres willkommen.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Chalets

Einrichtungen

WLAN
Snackbar
Restaurant
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz
Außenpool
Sq
Squanto Niederländisch

We hadden een prachtige locatie op de camping, nummer 66, direct naast de Ardeche rivier. Wat een panorama! Door de neerslag veranderde het water voortdurend, wat het erg aantrekkelijk maakte. Het was spijtig dat we niet meteen toegang hadden tot de rivier, omdat deze een paar meter lager lag. Af en toe hoorden we het verkeer op de drukke weg, maar dat stoorde ons niet. Het sanitair was netjes. Kortom, we hebben meer dan twee weken lang enorm genoten van ons verblijf!

vor 3 Jahren

FB
Familie Bakker. Niederländisch

Het is een geweldig camping zeer schoon van alles te doen Restaurant goed en goedkoop. De camping eigenaar is geweldig en zeer behulpzaam. Dit soort campings zijn er al minder. Ik geef de camping een 10

vor 4 Jahren

Gu
Guido Niederländisch

Camping is kleinschalig en daardoor goed onderhouden. Ruime plekken en sanitair wordt goed onderhouden.Er zijn een aantal plekken midden in de schaduw en dir nooit zonlicht zien. Eij hadden plek 73 voor ons was dit de mooiste plek met een prachtig uitzicht. Er zijn twee toilet gebouwen voor mannen en vrouwen door elkaar. Jammer vonden wij wel dat je vanuit de camping niet zo de Ardeche in kunt lopen. Hiervoor moet je een stukje omlopen. Het zwembad is super en mooi ondrrhouden. Brood bestel je voor 19.00 uur en dan is dit ‘s morgens op te halen. Enkele avonden is er entertainment. Alleen op Franse mensen gericht helaas. Al met al een prima camping wat ongeveer 40 min rijden van de Vallon pont ligt.

vor 4 Jahren

FG
F. Geerling Niederländisch

Sinds 2020 nieuwe eigenaren die samen met hun personeel dagelijks enorm veel tijd en energie in hun camping steken en dat zie je in veel dingen terug. Ze zijn enorm gastvriendelijk en spreken beetje engels. De camping is schoon en onderhouden. Het sanitair word grondig schoongemaakt en op elk moment van de dag schoon en netjes. De plekken zijn erg ruim opgezet en hebben daardoor veel schaduwmogelijkheden en een watertappunt is nooit ver weg. Het restaurant is zoals het moet zijn. Simpel maar kwalitatief lekker eten voor een kleine prijs.

vor 4 Jahren

Da
Danielle Niederländisch

De camping is gezellig, klein en voor alle soorten gezelschappen geschikt. Het restaurant is prima, de broodjes 's ochtends ook. Het sanitair is sober maar schoon. Het zwembad is lekker met lichtbedden en ook bij de rivier hebben wij ons goed vermaakt. Helaas werden wij direct onze eerst nacht bestolen. Dit bleek de weken ervoor ook al gebeurd te zijn en twee nachten na ons nogmaals. We sliepen praktisch op onze spullen maar zonder dat we het merkten is de tent opengesneden en zijn onze waardevolle spullen meegenomen. De eigenares (die wat engels spreekt) heeft ons goed geholpen en na de laatste roof heeft ze security geregeld. Wat ons betreft te laat aangezien het al meerdere weken achter elkaar voorkwam. We hebben besloten om toch te blijven en hebben (op de nachten na) een heerlijk verblijf gehad. Feit blijft dat de camping aan alle kanten open is en daardoor toegankelijk voor tuig.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort