Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Landschapscamping Kruytenburg
Landschapscamping Kruytenburg
Landschapscamping Kruytenburg
Landschapscamping Kruytenburg
Landschapscamping Kruytenburg

Landschapscamping Kruytenburg in die Niederlande

Poortvliet, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (13 Stimmen)

Landschapscamping Kruytenburg

Kruytenburgseweg 4
4693 RC Poortvliet
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Landschapscamping Kruytenburg ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Poortvliet, die Niederlande, gelegen in der Region Zeeland. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei Landschapscamping Kruytenburg willkommen. Landschapscamping Kruytenburg ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz

Sanitär

Waschmaschinen
Ie
Ietje Niederländisch

Enkele jaren geleden voor het eerst gekampeerd. Mooie ruime camping. Douchemuntjes en eigen wc papier uit de tijd maar nog wel acceptabel. Dit jaar weer een week geboekt vanwege de rust. Erg teleurgesteld over de veranderde sfeer. Veel seizoenkampeerders die zich gedragen alsof de camping van hen is. Veel over en weer geloop en luid gepraat tot soms diep in de nacht. De camping regels gelden niet voor een deel van de de seizoenskampeerders. De mooie rustige sfeer is voor mij verpest. Hier kom ik niet meer.

vor 4 Jahren

Ma
Marique Niederländisch

We hebben een week met onze caravan op deze camping gestaan. Prachtige, ruime plaatsen op een goed verzorgd terrein. Sanitair is beperkt aanwezig, eenvoudig maar wel goed schoon. Minpunt: geen toiletpapier en je moet overal voor betalen: 0,10 euro voor afwaswater; 0,50 euro voor een warme douche; 1,25 per dag voor WiFi-code, maar slechts te gebruiken op 1 apparaat.

vor 4 Jahren

FK
Fam. Krikhaar Niederländisch

Hele ruime basis plekken met alleen stroom. Water alleen bij de toiletgebouwtjes. WiFi moet je helaas kopen. In vorige reviews staat al het eea over douche- en afwasmunten en toiletpapier. Persoonlijk vinden wij het heel erg jammer dat de “kort” kampeerders niet enigszins bij elkaar worden gezet. Wij stonden 2 weken vrijwel moederziel alleen op een veld. Héél erg saai dus. De camping bestaat voor 85% uit seizoensplaatsen waarvan de bewoners vrijwel alleen in het weekend kwamen, zelfs in het hoogseizoen. Wij hebben met onze 35 jaar kampeerervaring nog nooit zo weinig mensen op een camping gezien, terwijl de camping bijna vol stond. Helaas daarom voor ons niet voor herhaling vatbaar.

vor 4 Jahren

MV
Marc van O Niederländisch

Mooie ruime camping. Tegenvaller is het betalen van 50 cent om te douchen en het niet voorhanden zijn van toiletpapier!! Restaurant is niet hoogstaand, maar meer van “huis”-kwaliteit.

vor 4 Jahren

Pe
Peter Niederländisch

Mooie camping en ruim opgezet. Beetje teleurstellend dat je extra moet betalen voor warm water (is niet meer van deze tijd). Wel jammer dat vaste gasten die er kennelijk al jaren komen de sfeer en regels op de camping bepalen. Sterker er is zelfs iemand die een camera gehangen heeft die gericht is op een campingveld. Jammer dat de eigenaar niet de baas is op zijn eigen camping en dat hij zijn vaste gasten voorrang geeft op andere gasten mbt privileges. Als dit niet veranderd kon ik hier niet meer terug.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort