Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Montagne
La Montagne
La Montagne
La Montagne

La Montagne in Frankreich

Manteyer, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (2 Stimmen)

La Montagne

Manteyer
5400 Manteyer
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

La Montagne ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Manteyer, Frankreich, gelegen in der Region Provence-Alpes-Côte d'Azur. Vor Ort findest du WLAN.

Hunde sind bei La Montagne willkommen.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Autofrei
On
Onno Niederländisch

Camping La Montagne is de ultieme camping voor rust zoekers. De ligging van het 22ha grote terrein, met maar 10 staanplaatsen is grandioos. Sommige plaatsen kunnen alleen te voet bereikt worden en dient er dus met de kampeeruitrusting gesjouwd te worden. Jammer genoeg zou het allemaal een nog betere indruk maken als het schone sanitair bouwtechnisch beter zou zijn, het is enigszins provisorisch, vanaf sommige plekken is een stevige wandeling noodzakelijk om bij het sanitairblok te komen. Het is een echte natuurcamping, er is voor gekozen om alles, buiten de paden en plekken om, zoveel mogelijk te laten groeien. Opvallend zijn ook een aantal oude caravans die her en der op het terrein staan, dit geeft dat het allemaal er onverzorgd uitziet. Heerlijk temperaturen overdag en perfecte afkoeling s'avonds voor een goede nachtrust.

vor 6 Jahren

Wj
Wje Niederländisch

Alsof je je tent of caravan op een alpenweide opzet. Iets wat je misschien altijd al een gewild had. Rust stilte. Alleen het gezoem van bijen, geluid van vele krekels en vele vlinders om naar te kijken.'s Nachts een prachtige sterrenhemel. Mooie uitzichten. Jammer dat de eigenaar ermee stopt. Maar...misschien een volgende koper?

vor 6 Jahren

Standort