International Nube d'Argento
I-80067 Sorrento
Italien
International Nube d'Argento ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Sorrento, Italien, gelegen in der Region Campania. Vor Ort findest du einen Campingladen und ein Restaurant.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei International Nube d'Argento willkommen.
Fotos
Merkmale
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Bewertungen
Bewertung schreibenPrachtige ligging. Kleine plekken (voor caravan). Sanitair oud (waar wij stonden) maar voldoende schoon. Zwembad klein, diep en er mocht niet in gedoken worden waar streng op gelet werd door de continu rokende 'badmeester'. Krap en weinig ruimte om het zwembad. Restaurant uitsluitend geopend voor afhaalpizza, beperkt ijsjes (veel op en werd niet aangevuld). Personeel nors en niet oprecht aardig. Wij vonden het verblijf tegenvallen, vergane glorie gevoel en onprettige sfeer.
vor 2 Jahren
De locatie was fantastisch. De ruimtes waren echter klein (bedoeld voor caravans). Het sanitair was verouderd (op onze locatie), maar wel voldoende schoon. Het zwembad was aan de kleine kant, diep en duiken was verboden, iets waar de constant rokende 'zwembadbeheerder' streng op toezag. Er was weinig ruimte rondom het zwembad en het was er krap. Het restaurant was alleen open voor afhaalpizza en had een beperkt aanbod aan ijsjes (die vaak uitverkocht waren en niet werden bijgevuld). Het personeel was chagrijnig en niet echt vriendelijk. We waren teleurgesteld in ons verblijf, het gaf ons een gevoel van vergane glorie en de sfeer was onaangenaam.
vor 3 Jahren
Wat een ontzettend leuke camping is dit. Prachtige ligging, klein maar heerlijk zwembad, waar in gedoken mag worden, dus voor de kinderen super leuk, goed restaurant met spectaculair uitzicht en niet onbelangrijk; personeel is heel aardig en behulpzaam. We voelden ons er meteen thuis.
vor 4 Jahren
Már háromszor vendégeskedtünk itt. Csak a legjobbakat tudom mondani.Gyönyörű kilátás, csodálatos város és félsziget. Nekem a világ egyik legszebb helye!
vor 4 Jahren
Fantastische camping: gemoedelijk, mooi aangelegd, niet te groot, prachtig uitzicht, op loopafstand van Sorrento en de levendige haven. Alles aanwezig. Wat wil je nog meer. Wel druk verkeer. Dagtocht gemaakt met de boot naar de Amalfikust, met stops in (drukke) Positano en Amalfi. Indrukwekkend! (praktische tip: camping ligt rechts van de weg. Beter om even door te rijden naar e.v. kruispunt en daar te draaien zodat inrijden makkelijker is).
vor 4 Jahren