Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Europing (Glamping)
Europing (Glamping)
Europing (Glamping)
Europing (Glamping)
Europing (Glamping)

Europing (Glamping) in Italien

Tarquinia, Italien

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3.5 / 5 (11 Stimmen)

Europing (Glamping)

SS.1,Via Aurelia,km 102
I-01016 Tarquinia
Italien
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Europing (Glamping) ist ein Campingplatz mit 0 Stellplätzen in Tarquinia, Italien, gelegen in der Region Lazio. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation und einen Tennisplatz.

Hunde sind bei Europing (Glamping) willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Hütten
Chalets

Einrichtungen

WLAN
Kochgelegenheiten
Campingladen
Snackbar
Restaurant
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Barrierefreier Wasserzugang
Außenpool
Tennis

Sanitär

Mietbares Badezimmer
Waschmaschinen
Ly
Lynn Niederländisch

Een achteraf Camping waar werkelijk in de buurt niks te doen is! Alle aangeboden faciliteiten waren gesloten, of tegen betaling!! Of zelfs helemaal niet aanwezig. Om 13.00 gaat alles dicht, zelfs het zwembad! Het eten was slecht, diepvries, alleen de pizza was redelijk! In de avond geen animatie, alleen veel geschreeuw in het italiaans (niemand spreekt Engels!! ) De strandbedden bij zee, mochten we niet gebuiken!! Echt de slechtste vakantie ooit. Niet boeken!!

vor 4 Jahren

Je
Jeroen Niederländisch

Leuke Italiaanse (familie)camping. Vriendelijk personeel, mooi (maar wel klein) zwembad (badmuts verplicht, shorts wel toegestaan) en gelijk aan het strand. De hond mag blijkbaar eigenlijk maar 10 kilo wegen, onze hond is zwaarder (21 kilo) maar na een gesprek van een kwartier lukte het toch om met hond de camping op te komen. Onze hond is rustig en blaft niet. Al die kleine Italiaanse keffers geven eigenlijk veel meer overlast als het om blaffen gaat. Bijna alleen maar Italianen, wat erg prettig was. Rome is zeker het bezoeken waard, maar ook Porto Santo Stefano is erg leuk. De camping heeft een supermarkt waar redelijk wat te koop is (tegen normale prijzen). De dichtst bijzijnde grote supermarkt (de Coop in Tarquinia) is op 20 minuten rijden.

vor 4 Jahren

Lu
Luuk Niederländisch

Super camping, veel te doen, vriendelijk personeel. Mooi zwembad en strand, gelijk aan het strand. De hond mag blijkbaar eigenlijk maar 10 kilo wegen, onze hond is zwaarder(21 kilo)maar kwam er zonder problemen in. Bijna alleen maar Italianen, wat erg prettig was, aangezien zij een stuk vriendelijker zijn dan Nederlanders. Iedereen was dol op de hond. Rome is zeker het bezoeken waard, ook Porto Santo Stefano is erg leuk.

vor 4 Jahren

Bi
Birgit Niederländisch

Een echte Italiaanse camping. Veel nonna’s met kleinkinderen doordeweek en veel animatie tot laat. Mooie ruime schaduwrijke plekken zowel voor de stacaravans/tenten en staanplaatsen. Direct aan zee gelegen maar ook een zwembad op de camping. Ook op het strand animatie. Camping winkel van alle gemakken voorzien. Het restaurant op de camping heeft veel visgerechten maar serveren ook pizza. (Ook afhaalservice aanwezig) Als je van weinig Nederlanders, veel Italianen en een fijn klimaat houdt, is dit dé camping om naartoe te gaan!

vor 4 Jahren

Je
Jeroen Niederländisch

We hadden mobile home "Clever" gehuurd. Prima caravan, weer eens wat anders met buitenkeuken en ruime badkamer (Douchecabine wel zeer krap, maar ach..) Onmisbare airco met temperaturen van rond de 36 graden. Zwembadpersoneel zeer onvriendelijk en inconsequent. Badjufje loopt rokend langs het bad, de draaien met haar fluitje. 10 seconden zonder badmutsje en je hoort het indringende fluitje van de juf. Zij mag natuurlijk wel af en toe een duikje zonder mutsje nemen. Wel prima zwembadje verder. Strand zeer saai en niks te doen. Restaurant personeel zeer vriendelijk. Supermarkt prima, en redelijke prijzen. Weinig te doen in de directe omgeving. Maar dan de animatie!!!! 's Middags om 4 uur gaat het los op het zwembad, en in eerste instantie zó hard, een gesprekje was haast niet mogelijk. Volume op 10, een maar door ratelende presentator met bril die de overige kinderen van buiten Italië er niet bij betrok doordat hij geen Engels kon. Aqua gym voor 4 personen, het hele zwembad MOEST meegenieten. Toen 's avonds ook nog eens de karaoke over de camping galmde heb ik een klacht bij de receptie neergelegd. De dagen erna ging beter. 21:30 begint het tot 00:30/01:00 uur. Al met al zeer onrustige camping met weinig mogelijkheden. Het gedeelte van de capmin waar de vaste gasten staan, lijkt op een enclave op zich. Stukje rijden naar Capodimonte aan het meer van Bolsena is zeer de moeite waard. En natuurlijk Rome!

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort