Preise nicht verfügbar
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Wifi
Hunde
Waschmaschinen
- Advertisement -
4.5 / 5 (10 stimmen

De Vuurkuil

Vuurkuilweg 15
8077 RP, Hulshorst
Niederlande

De Vuurkuil ist ein Campingplatz in Hulshorst, Niederlande. De Vuurkuil hat wifi und ein restaurant. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Spielplatz

Anlagen
TV anschluss
Wifi
Snackbar
Restaurant

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm

Sanitär
Waschmaschinen


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Jolande
Niederländisch
Wij hebben een fijn verblijf gehad op deze camping. Onze zoon kon zich goed vermaken in de speeltuin tegenover de tent. 's Ochtends mogen de kinderen helpen met de kippen te voeren, echt heel leuk! 's Nachts wel lichte geluidsoverlast van de snelweg als je dat niet gewend bent. De omgeving is prachtig en er is veel te doen.
3 Jahre vor

Fam.kruithof
Niederländisch
Kleinschalige camping gelegen achter een chaletpark. Camping bestaat uit een klein veld en een wat groter veld waar ook wat huurtenten en kinderspeeltoestellen staan. Prachtig ruim, verwarmd en zeer schoon toiletgebouw. Broodjes te bestellen en worden bij je caravan/camper gebracht. Behulpzame eigenaar. Sparwinkel dichtbij in Hierden. En vele wandel-/fietsroutes in de buurt. Camping ligt tussen Harderwijk en Nunspeet en deze plaatsen zijn per fiets zeer goed te bereiken. Kortom hele fijne camping.
4 Jahre vor

Familie Kool
Niederländisch
Onlangs hebben wij twee weken verbleven in een van de Tiny Houses. Rustige camping, uitermate geschikt voor mensen met jonge kinderen. Kleine kinderboerderij voor de deur waar hij s ochtends kon helpen met het eten geven van de dieren. Verderop de camping ook een leuke speeltuin en er staan skelters die vrij gebruikt mogen worden door de kinderen. Huisje was erg netjes, vrijwel nieuw ingericht. Zoals de naam al zegt niet groot maar erg compleet ingericht (smart tv, tweede tv op ouderslaapkamer, verrassend ruime badkamer met regendouche, keuken met vaatwasser en combi magnetron). Het menu van de taverne is beperkt (friet en snacks s avonds) maar goede kwaliteit. In de omgeving is veel te doen, dolfinarium in Harderwijk, prachtige natuur om te fietsen etc
4 Jahre vor

- Advertisement -