Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Prinsenhoeve
De Prinsenhoeve

De Prinsenhoeve in die Niederlande

Vorden, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
5 / 5 (13 Stimmen)

De Prinsenhoeve

Mosselseweg 3
7251 KT Vorden
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

De Prinsenhoeve ist ein Campingplatz in Vorden, die Niederlande, gelegen in der Region Gelderland. Vor Ort findest du WLAN.

Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei De Prinsenhoeve willkommen.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Chalets

Einrichtungen

WLAN
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz
Sa
Saskia Niederländisch

Gezien de hoge cijfers waren de verwachtingen hoog. We hadden echt wel het minste plekje van de camping, plekje 2. Er liggen betonnen rijplaten op ons plekje, rondom is het gras volledig weg. Ook liggen er allemaal rotte appels. Douchen gaat met muntjes ( 50 cent voor 5 minuten) en er is geen toiletpapier, niet echt van deze tijd. De WiFi was wel goed. Voor ons eenmalig.

vor 4 Jahren

Pe
Peter Niederländisch

Ik heb hier een aantal maanden in de winter gestaan. Een heerlijk verwarmd en schoon sanitair. Ruime plaatsen, prachtige omgeving en buitengewoon vriendelijke en behulpzame eigenaren. Ze doen er alles aan om het de gast naar de zin te maken! Een topcamping in een top omgeving, waar het heel goed wandelen en fietsen is. Dorp met winkels op 10 minuten fietsen. Ik heb genoten en kom hier zeker nog eens terug!

vor 4 Jahren

SR
Sandra Raadschelders Niederländisch

Hele fijne rustige camping met mooie plaatsen in de natuur. Prachtig nieuw sanitair gebouw met heerlijke douches en schoon sanitair. Vriendelijke eigenaren. Een aanrader voor rustzoekers!

vor 4 Jahren

CE
Chris en karin Niederländisch

Wat een fijne camping ! Mooi sanitairgebouw en mooie grote plaatsen. Beheerders zijn heel vriendelijk , en ze zijn het hele jaar geopend , wij komen hier graag terug

vor 4 Jahren

JG
Jan Gerritsen Niederländisch

Voor het eerst met een caravan kamperen. We kozen voor SVR camping De Prinsenhoeve in Vorden. We zochten én vonden rust, goede plekken, comfort, fraai sanitair, wandelgebied, fietsgebied, natuur en verderop cultuur (More), winkels op enige afstand, en zijn onlangs heel tevreden weer thuis gearriveerd. Met heel positieve herinneringen.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort