Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Arpheuilles
Arpheuilles
Arpheuilles
Arpheuilles

Arpheuilles in Frankreich

St Paul de Vézelin, Frankreich

4.5 / 5 (17 Stimmen)

Arpheuilles

Lieu dit Arpheuilles
F-42590 St Paul de Vézelin
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Arpheuilles ist ein Naturcampingplatz mit 95 Stellplätzen in St Paul de Vézelin, Frankreich, gelegen in der Region Rhône-Alpes. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen, eine Snackbar und morgens frische Brötchen.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, natürliches Badegewässer und einen Sandstrand. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, einen Streichelzoo, Tischtennis, Minigolf und Angeln.

Hunde sind bei Arpheuilles willkommen. Arpheuilles ist rollstuhlgerecht und bietet barrierefreie Sanitäranlagen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Arpheuilles ist von 15 April bis 4 September geöffnet.

Fotos

Unterkünfte

-
Stellplatz
Zelte erlaubt Wohnwagen erlaubt Wohnmobile erlaubt

Verfügbar von 13 April bis 15 September

21,00 €

pro Nacht

tentes lodge, mobiles home, chalets
Mobilheim

Verfügbar von 13 April bis 15 September

110,00 €

pro Nacht

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Hütten
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets

Einrichtungen

Strom
WLAN
Schließfächer
Aufenthaltsraum
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Zentrale Lagerfeuerstelle
Lagerfeuer am Stellplatz erlaubt
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Auto am Stellplatz erlaubt

Freizeit

Spielplatz
Streichelzoo
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
Sandstrand
Barrierefreier Wasserzugang
Außenpool
Tischtennis
Minigolf
Angeln

Sanitär

Wickelraum
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
La
Laurentius Niederländisch

In de laatste weken van april waren we praktisch de enige bezoekers. De rust en schoonheid van deze locatie zijn ongekend. De hoogtepunten zijn fietsen in de bergen en wandelen. Het is een uur rijden vanaf Lyon, absoluut de trip waard. De omgeving is landelijk en rustig, je kunt je gewoon laten meevoeren. De eigenaren zijn zeer gastvrij, het zwembad was voor ons geopend. Het sanitair is schoon en van goede kwaliteit.

vor 3 Jahren

An
Anoniem Niederländisch

Leuke kleinschalige camping, zeker ook voor tieners. Zwembad is niet groot maar wel fijn. Pubers vermaken zich goed. Kampvuur is leuk voor hen maar niet voor de mensen in de safaritenten. Zij klaagden over het lawaai. Eigenaren zijn vriendelijk tegen de volwassenen maar eigenaresse kan niet goed met de grote groep tieners omgaan. Als het haar niet zint is ze niet meer zo vriendelijk en respectvol. Velen staan er al jaren, iets wat wij echt niet begrijpen. De omgeving is prachtig maar er is heel weinig te doen in de omgeving. Verder staan de tenten en caravans tegenover het zwembad dicht op elkaar. Blij dat we daar niet zaten. Zwembad is open van 10 tot 19u. Er is toezicht wat jammer was maar ook wel nodig met sommige pubers. Verder veel honden. Leuk voor één keer maar dat is het dan ook....

vor 4 Jahren

VD
van der Meer Niederländisch

Heerlijk rustige camping waar voor tieners veel wordt georganiseerd. O.a. dagelijks sportactiviteiten, in de avond kampvuur bij de rivier en gezamenlijk chillen bij het wifipunt. Super lieve vriendelijke eigenaren die altijd bereid zijn te helpen waar nodig. Voor visliefhebbers is er de rivier waar hele grote karpers en meervallen te vangen zijn. Van 22:00 tot ca. 09:00 is het heerlijk stil op de camping. Verder is er een leuk restaurantje en is er 1 x per week een feestavond.

vor 4 Jahren

Mi
Mirjam Niederländisch

We hebben half augustus een week op deze camping gezeten met onze tieners van 11 en 15. Erg genoten hier. Leuke kleinschalige camping waar, vooral voor de kinderen, genoeg te doen is. Trampoline, tafeltennis, voetbaltafel, jeugdhonk/miniclub, zwembad enz. Kinderen (ook tieners) ontmoeten elkaar heel makkelijk bij de WiFi, speelplaats of kampvuur. En omdat de camping zo kleinschalig is, komen ze elkaar ook steeds weer tegen. Wij zaten aan de rand met prachtig uitzicht op het water, grote ruime plekken daar. Verder was het personeel heel vriendelijk en meegaand en het sanitair altijd schoon. Zeker een aanrader dus!

vor 4 Jahren

Je
Jedje Niederländisch

Wat een fijne mooie camping! Super lieve eigenaren en prachtige ligging. Heerlijk zwembad, leuke activiteiten en super schoon sanitair; met wc papier, bril en muziekje ;-). Wij hebben echt genoten, de kids (7&9) hadden direct aansluiting en zagen we de hele dag niet. Ook leuk dat ze 'opgetrommeld' werden voor de activiteiten. De camping is zeer geschikt voor verschillende leeftijden; ook veel tieners op de camping die zich goed vermaken met elkaar oa bik het dagelijkse kampvuur. Ook fijn dat er veel leuke hoekjes op de camping zijn (het bamboebos was bij die van ons DE plek) waar de kinderen ongestoord met elkaar kunnen spelen. Wij komen zeker een keer terug!

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort