Caravanpark am Technik Museum
67346 Speyer
Deutschland
Caravanpark am Technik Museum ist ein Campingplatz mit 90 Stellplätzen in Speyer, Deutschland, gelegen in der Region Rhineland-Palatinate. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Apartment mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool und natürliches Badegewässer. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Tischtennis und eine Sauna.
Hunde sind bei Caravanpark am Technik Museum willkommen. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar. Caravanpark am Technik Museum ist von 1 Januar bis 23 Dezember geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenDe camping is bedoeld om het techniek-museum te bezoeken. Je mag er maar 3 dagen verblijven. Er zijn propere wc's en gratis douches, maar geen mogelijkheid om een wc-cassette te ledigen. De prijs was 12 euro per dag, stroom inbegrepen. Je kan een ontbijt nemen in het naast gelegen Hotel aan 8,75 euro en dat was zeer goed. Er is wel een vliegveld achter maar daar is s'nachts geen beweging. Voor kinderen is niets op de camping, maar wel in het museum. Daar is ook een restaurant aan. De museums zijn fantastisch.
vor 6 Jahren
Wij bezochten de camping die bij het hotel hoort. Voor de camping betaal je 24 euro per nacht. Een plaats zoek je zelf uit en je hebt er verder alleen maar een sanitairgebouw met wastafels, douches en toiletten. Geen chemisch toilet! Sanitair is netjes: wordt een paar keer per dag gepoetst. De straal van de douche is wel erg hard! De camping is naast het techniekmuseum en je krijgt hiervoor kortingskaarten. Naast de camping is een redelijk drukke weg en een klein vliegveld. 's Nachts wordt niet gevlogen. Het is de bedoeling dat je niet langer dan 3 nachten op deze camping verblijft, maar in minder drukke periodes kun je bijboeken.
vor 6 Jahren
Caravanpark hoort bij Hotel Am Technikmuseum Speyer. Eenvoudig maar zeer schoon sanitair. Overnachtingsprijs E 22,00. Broodjes kunnen aan de receptie van het hotel worden besteld. Het hotel biedt alleen de mogelijkheid om te ontbijten.Het caravanpark ligt pal naast het Technikmuseum en binnen 10 minuten ben je midden in Speyer om de schitterende Dom te bezichtigen. Speyer heeft een kleine maar mooie kern. Wie hier van honger en dorst omkomt is het zelf schuld. Legio leuke restaurantjes.
vor 6 Jahren