Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Rys
Camping Le Rys
Camping Le Rys
Camping Le Rys
Camping Le Rys

Camping Le Rys in Frankreich

Haute-Savoie, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (6 Stimmen)

Camping Le Rys

38 route de Rys
74500 Haute-Savoie
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping Le Rys ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Haute-Savoie, Frankreich, gelegen in der Region Rhône-Alpes. Vor Ort findest du morgens frische Brötchen.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, Boule und Angeln.

Hunde sind bei Camping Le Rys willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz
Theater
Kinderanimation
Boule
Tennis
Minigolf
Angeln
Skilift

Sanitär

Wickelraum
Waschmaschinen
Trockner
FG
Fam Groot Niederländisch

De Camping ligt mooi. Voor kinderen nauwelijks tot geen faciliteiten. Er is een schommel, glijbaan en pingpongtafels. Geen mogelijkheid om op de camping of op loopafstand een hapje te eten of te drinken. Er is een zwembad op de camping welke hoort bij de woning van de eigenaar. Dus deze is niet beschikbaar voor de campinggasten. Wel voor vrienden (van de kids) van de camping eigenaar. Was jammer voor onze kids, want die werden wel geconfronteerd met de zwembad geluiden terwijl ze er niet in mochten! Het meer is best een stukje lopen. Vooral terugweg flinke klim omhoog. Het sanitair is op zich basis, maar prima. Soms liet schoonmaak te wensen over. Verder was het er na 22.00 uur stil en rustig. Er is geen mogelijkheid voor wifi. Op moment dat wij er waren er weinig kinderen. Veel wat oudere stellen. Prima camping voor rustzoekers. Prima uitvalbasis voor uitstapjes en wandelen in de omgeving. Geen aanrader voor gezinnen met (jonge)kinderen.

vor 4 Jahren

Ch
Chiel Niederländisch

Strandje is niet ver. Grote schaduwrijke plekken. Aardige eigenaar maar wel irritant en lomp dat enkel vrienden van de eigenaar gebruik mogen maken van het zwembad.

vor 4 Jahren

FB
fam bon Niederländisch

we waren eigenlijk op zoek naar een andere camping maar kwamen bij deze uit, die ons goed is bevallen. we hebben hier 2 dagen gestaan. er was geen zwembad voor de kinderen maar wel op 10 min. lopen het meer van geneve waar een leuk idyllisch kiezelstrandje is waar je prima kan zwemmen en zitten op een grasveldje. het uizicht vanaf de camping is uiteraard mooi op het meer met aan de overkant lausanne, s 'avonds ook de lampjes in de verte. naar rechts kan je mooie bergen zien in zwitserland. achter je zitten ook bergen, je kan mooie wandeltochten maken vanaf hier. de beheerder was erg vriendelijk en had 2 jeu de boule banen en tafeltennistafels naast zijn huisje staan. de kinderen hebben zich dus ook niet verveeld. het sanitair was vrij oud maar wel voldoende. douche was niet erg warm te krijgen.

vor 4 Jahren

HM
h mink Niederländisch

de eigenaar/beheerder was niet te beroerd om een paar stoelen te leen voor nop...(oeps,vergeten!).Wij zagen hem pas na een week terug,net op tijd anders hadden we wel een envelop door de deur geschoven!terrasje bovenaan,net naast de oprit,20 meter van de weliswaar ouderwetse toilet/douche groep/was/afwas,alles ECHT fris en schoon!Wakker worden naast de schapen,niks radio gebleeer,alles lekker prive.Sterrenhemel zo mooi dat je er wakker voor blijft.....bergwandelingen en paden goed gemarkeerd,naar la dent d'oche 8 uur lopen!(met de auto gaat het een stuk sneller)goede ingelopen schoenen meenemen is een pre.Eten niet vergeten,drinkwater overal lekker en koel... een lastig punt: GSM ziet de grens niet! soms flipperd duitstalig,dan wel franstalige provider:vergeet telefoon navigatie,kost een hele berg(woordspeling) ....werkt povertjes.Goede kaart meenemen,en als de wandel virus toeslaat:Laat altijd weten waar je heengaat,en wees voorzichtig:het weer kan zo omslaan .

vor 4 Jahren

R.
r.santing Niederländisch

camping voor mensen die rust en tegelijkertijd dichtbij allerlei voorzieningen willen zitten voor een lage prijs.

vor 4 Jahren

1 / 2

Standort