Camping Le Paradis ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Serignan, Frankreich, gelegen in der Region Languedoc-Roussillon. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel Boule.
Camping Le Paradis ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenLeuke, gezellige, groene "franse" camping, maar vanwege de ligging zou je het niet verwachten. Is een soort industrieterrein met een Carrefour, Lidl, Mac, bushalte (naar Beziers) e.d. op loopafstand. Veel Nederlandse pensionados. Sanitair inmiddels gedateerd, maar wel schoon. Aantal douchekoppen zijn inmiddels wel aan vervanging toe. In de tijd van opa was het terrein beter onderhouden. Eigenaresse spreekt goed Engels, is behulpzaam en vriendelijk. Echtgenoot (best een goede kok) is van te veel regeltjes, zeker wat zijn zwembad betreft. Bv geen (zonne)bril, felle zon en bij -6 is het wel erg mistig... Veel te weinig schaduwplaatsen (parasols). Afhankelijk van de wind is het verkeer op de camping hoorbaar. Prima stranden in de buurt en een goed fietsgebied. Beziers via het fietspad langs het Canal du Midi goed te doen.
vor 2 Jahren
Een aangename, sfeervolle, groene camping met een "Frans" tintje, hoewel je dat niet zou denken gezien de locatie. Het lijkt meer op een industriegebied met een Carrefour, Lidl, Mac en een bushalte (richting Beziers) op loopafstand. Veel Nederlandse gepensioneerden zijn hier te vinden. Het sanitair is wat verouderd, maar nog steeds netjes. Een aantal douchekoppen kan wel een vervanging gebruiken. In de dagen van grootvader was het terrein beter verzorgd. De eigenaresse spreekt vloeiend Engels, is hulpvaardig en aardig. Haar echtgenoot (een vrij goede kok) heeft te veel regels, vooral wat betreft zijn zwembad. Bijvoorbeeld geen (zonne)bril, felle zon en bij -6 is het nogal mistig... Er zijn te weinig schaduwrijke plekken (parasols). Afhankelijk van de wind is het verkeer op de camping hoorbaar. Er zijn uitstekende stranden in de omgeving en het is een goed gebied om te fietsen. Beziers is gemakkelijk bereikbaar via het fietspad langs het Canal du Midi.
vor 3 Jahren
Pluspunten: Vriendelijke ontvangst met professionele instelling gelegen met een parkachtige uitstraling ruime plekken maar wel verschillend in diepe of smalle plekken schoon sanitair mooi zwembad Veel info bij receptie zowel met folders als door vriendelijke eigenaresse Op loopafstand van supermarkt Goed restaurant met terras Uitstekende broodservice Goede fietsmogelijkheden naar bv strand op 3 km en omgeving of naar canal du midi in beide richtingen, Beziers stad Bus naar Beziers stopt aan ingang van camping (om de 20min). In 20 minuten en voor € 1,- pp in Beziers centrum. Afgeraden wordt met auto te gaan vanwege dure en beperkte parkeermogelijkheden. Goede wifi bij plek (betalend) Minpunten: Doorgaande weg hoorbaar maar niet echt storend
vor 4 Jahren
Superbes emplacements, les patrons super sympas. Très propre.
vor 4 Jahren
Camping très agréable et très convivial. Idéal pour des vacances en famille . Les enfants y sont en sécurité... Concernant la partie restaurant on y mange très bien... bravo aux cuisiniers et merci a Hélène et Jean Marie pour leur accueil.
vor 4 Jahren