Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping L'Arc en Ciel
Camping L'Arc en Ciel
Camping L'Arc en Ciel
Camping L'Arc en Ciel
Camping L'Arc en Ciel

Camping L'Arc en Ciel in Frankreich

Isère, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (9 Stimmen)

Camping L'Arc en Ciel

chemin des Berges
38380 Isère
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping L'Arc en Ciel ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Isère, Frankreich, gelegen in der Region Rhône-Alpes. Vor Ort findest du WLAN.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel Kinderanimation, einen Tennisplatz, Boule und Angeln.

Hunde sind bei Camping L'Arc en Ciel willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Aufenthaltsraum
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Theater
Kinderanimation
Barrierefreier Wasserzugang
Außenpool
Boule
Tennis
Minigolf
Angeln
Skilift

Sanitär

Wickelraum
Mietbares Badezimmer
Waschmaschinen
Trockner
Ev
Eveline Niederländisch

Heel fijne camping ineen mooie omgeving. Net overgenomen door nieuwe eigenaars. Het zwembad is mooi, de plekken zijn ruim en schaduwrijk, en mooi vlak. Het sanitair is verouderd maar wordt wel goed schoongehouden. Er is een glijbaan en een schommel voor de kleintjes, een tafeltennistafel en een tafelvoetbalspel. Bakkers en buurtsupers (ja, meerdere) op loopafstand, grotere supermarkten zijn ook niet ver. In Les Echelles (loopafstand, aan de andere kant van de rivier) ligt een prima pizzeria. In de omgeving is genoeg te zien. Zeker een aanrader!

vor 6 Jahren

Mw
Mw.Kastelein Niederländisch

Schitterende camping, rustig, mooie ruime plekken direct aan een riviertje. De bakker en de slager om de hoek. Heerlijk zwembad. Prima en schoon sanitair. Buitengewoon vriendelijk personeel met een nederlandse jonge man die alles zo'n beetje regelt.

vor 6 Jahren

An
Annemarie Niederländisch

Een kleine, rustige camping met veel groen. Wij zaten midden in een hittegolf, dus de schaduw en de rivier waren meer dan welkom. Wij hadden een mooie ruime plek, afgeschermd met bomen en struiken. Daarbij een gootsteen met stromend water en een wasrek. Verder is er een zwembad met ligstoelen en bij de receptie kun je ijs kopen. De eigenaars zijn erg vriendelijk. Het sanitair zou een opknapbeurt kunnen gebruiken, maar het was wel schoon en netjes. De camping ligt tegen het stadje aan, de winkels en horeca zijn op loopafstand. Wij hebben genoten van de omgeving, vooral heel veel gefietst. We zouden zeker weer een keer teruggaan.

vor 6 Jahren

Ge
gebrouwe Niederländisch

Met onze tent op een prachtig plekje op de dijk, onder een boom, aan de rivier gestaan. We waren van plan 1 week te blijven, maar het zijn er uiteindelijk bijna 3 geworden. De Chartreuse is een werkelijk schitterend wandelgebied. Zowel de Guiers Viv (langs de camping) als de Guiers Mort ontspringen uit prachtige bronnen met mooie watervallen. Minpuntje 1: voor de leukste wandelingen moet je eerst minimaal 30 minuten met de auto de bergen in. Minpuntje 2: tja, het verouderde toiletgebouw. Persoonlijk vond ik het geen probleem, altijd warm water en meestal schone toiletten, behalve op zondag, dan wordt er kennelijk niet schoongemaakt. Minpuntje 3: pal naast de camping ligt aan de rivier een parkeerterrein, waar tijdens ons verblijf illegaal werd gekampeerd. Duistere types, die "onze' wasbak gebruikten, en in ons zicht hun behoefte tegen een muurtje deden. Gemeld aan de campingbaas, maar volgens hem was er weinig aan te doen...

vor 6 Jahren

Su
susan Niederländisch

Onze eerste indruk was zozo. Wat we jammer vinden is dat er veel vaste plekken zijn en als die niet bewoond zijn is het wat stil. Maar het is toch een hele leuke rustige kleine camping aan een riviertje. Je mag zelf je plek uitkiezen. Er is een heerlijk zwembad, en als je het terrein afloopt sta je midden in het dorp met 2 bakkers, een slager en een leuk restaurantje als je de brug overloopt heb je de office du tourisme en je kan geld pinnen. Ook is er een spar (duur). 5 min. rijden een netto supermarkt. Het sanitair is erg oud, maar schoon en de douches zijn lekker. Vriendelijk personeel. Simpel speelplaatsje voor de kinderen. De omgeving is mooi, je bent zo in de chartreuse. Misschien komen we nog eens terug.

vor 6 Jahren

1 / 2

Standort