Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Landgoed Gejsteren
Camping Landgoed Gejsteren
Camping Landgoed Gejsteren

Camping Landgoed Gejsteren in die Niederlande

Maashees, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (15 Stimmen)

Camping Landgoed Gejsteren

Op den Berg 5a
5823 CB Maashees
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping Landgoed Gejsteren ist ein Campingplatz mit 60 Stellplätzen in Maashees, die Niederlande, gelegen in der Region Limburg.

Du kannst hier mit einem Zelt oder einem Wohnwagen campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte mieten.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Hütten
Wohnwagen
Chalets
Apartments
E.
E.oostveen Niederländisch

Heerlijk gekampeerd aan de Maas! Heel aardige eigenaresse!! Komen graag keer terug!!! Heerlijk royale campingplaatsen!!

vor 2 Jahren

Ha
Hakan Niederländisch

We hebben genoten van een geweldige kampeerervaring langs de Maas! De eigenaresse was ontzettend vriendelijk!! We kijken ernaar uit om weer te komen!!! De kampeerplaatsen waren verrassend ruim!!

vor 3 Jahren

TE
Toon en Mook Niederländisch

Geen min punten. Gezellige beheerders, erg schoon sanitair Komen zeker hier terug.

vor 4 Jahren

RB
René Bosch Niederländisch

Een prachtige natuurcamping. Bij het aanmelden wacht je een warm welkom en wordt je persoonlijk naar je kampeerplaats begeleid. Wij stonden aan de Maas heerlijk op het gras en genoten van de scheepvaart op de Maas. Ook in het bos of op gezellige grasvelden is het aangenaam vertoeven. Het mooie sanitair gebouw is van alle gemakken voorzien en wordt maar liefst drie keer per dag schoon gemaakt, chapeau ! De omgeving is heerlijk om te fietsen of te wandelen. Venray is een leuke en veelzijdige winkelplaats, met gezellige terrassen. Op relatief korte afstand ligt de bedevaartsplaats Kevelaer in Duitsland, zeer de moeite waard om deze plaats met een bezoek te vereren. Voor ons ws het de eerste keer dat wij op camping landgoed Geijsteren kampeerden met onze caravan, maar zeker niet de laatste keer. René Bosch.

vor 4 Jahren

HV
Heleen Veuger Niederländisch

Het verblijf was prettig. De camping is gestart met twee nieuwe eigenaren zussen. Beiden zijn vrolijk, hebben zin in de uitdaging en willen er graag iets moois van maken. Dit gaat ze lukken omdat beiden laagdrempelig zijn, en open staan voor een praatje c.q. vragen. 2.5 km Van de camping ligt de prachtige golfbaan van Geijsteren. Wij hebben genoten van het golfen en het terras.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort