Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping el Pinar
Camping el Pinar
Camping el Pinar
Camping el Pinar
Camping el Pinar

Camping el Pinar in Spanien

Blanes, Spanien

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (16 Stimmen)

Camping el Pinar

Av. Villa de Madrid, 39
17300 Blanes
Spanien
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping el Pinar ist ein Campingplatz mit 433 Stellplätzen in Blanes, Spanien, gelegen in der Region Catalonia. Vor Ort findest du WLAN, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool und natürliches Badegewässer. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, Tischtennis, Fahrradverleih und Segeln und Surfen.

Hunde sind bei Camping el Pinar willkommen. Camping el Pinar bietet Sanitäranlagen für Menschen mit eingeschränkter Mobilität. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Camping el Pinar ist von 27 März bis 26 September geöffnet.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Hütten
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
Barrierefreier Wasserzugang
Außenpool
Innenpool
Thermalbad
Sauna
Boule
Tennis
Tischtennis
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Fahrradverleih
Angeln
Skilift

Sanitär

Wohnmobil-Servicestation
Wickelraum
Waschkabinen
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
Ha
Harold Niederländisch

We hebben onze reservering direct gemaakt via de camping en dit leidde ons naar de Riviera huisjes bij de receptie. Ondanks dat de camping is onderverdeeld, zijn de afstanden geen probleem vanwege de beperkte omvang van de camping. We hebben hier twee weken gelogeerd en bij aankomst waren beddengoed, theedoeken en handdoeken/badlakens voor ons klaargelegd. Na een week werd dit allemaal ververst. De stacaravan biedt voldoende ruimte en we zijn zeer te spreken over deze kant van de camping. Het strand ligt op ongeveer 150 meter afstand en het zwembad op 50 meter. De wifi van de camping is inbegrepen, maar de kwaliteit varieert. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Het centrum van Blanes ligt op 1,5 km afstand en er is genoeg te doen in de omgeving. Het sanitairgebouw voor kampeerders ziet er netjes uit. De kampeerplaatsen op de camping kunnen echter vaak kaal en ongezellig overkomen. Het zwembad is goed, maar daar houdt het wel bij op. Een renovatie zou geen overbodige luxe zijn. Het voetbalveld is niet meer wat het geweest is en moet echt van de kaart worden gehaald.

vor 2 Jahren

Ar
Arno Niederländisch

Uitstekende kampeerplek, sfeervol en intiem.

vor 2 Jahren

ME
Mayke en Bo Niederländisch

El Pinar is een erg mooie camping aan het strand in Blanes, aan de Costa Brava, vertrouwd en rustig. Ze hebben 300 m goudkleurig zandstrand, direct toegankelijk vanaf elk deel van de camping, veel plezier dankzij hun animatieteam en een uitstekende locatie voor uitstapjes naar Barcelona, ​​​​de Costa Brava en Girona.

vor 4 Jahren

Ja
Jarno Niederländisch

Voor de derde keer naar deze camping. De vorige twee keer veel plezier gehad op deze camping. Helaas is het dit keer erg tegen gevallen. Zo erg dat we er nooit meer heen willen. Het lijkt er op dat de camping een andere eigenaar heeft en deze gaat voor het grote geld. Ze hebben allemaal huisjes neergezet die worden beheerd door twee uitbaters. Aan de camping zelf word niks meer gedaan. Wel de complimenten aan de schoonmaak die van 's ochtendsvroeg tot' 's avonds laat de toilet gebouwen schoon proberen te houden. WiFi kan je ook aanschaffen maar wij zaten op een plek waar het niet te ontvangen was dus weg geld en geen internet. Verder is het personeel heel vriendelijk voor de mensen met seizoenplaatsen maar de gewone campingasten zijn ze heel brutaal tegen en blaffen ze alleen maar af als ze kunnen. Het zwembad is al 11 jaar niks meer aan gedaan en staat op instorten. Het ziet er ook niet meer uit en de randen zijn gevaarlijk kapot

vor 4 Jahren

Vi
Vicky Französisch

La piscine, les animations était génial

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort